Ekran kartsız sistemde çift monitör kullanmak

@ssimsek O paraya Xeon 4 çekirdek+ GTX 970 bir sistem toplayabilirdik. @MWarfare

Merhaba, Xeon işlemciyi bulamadım arattığımda onu kullanan sunucu veya sunucu özellikli bilgisayarlar çıktı. GTX 970'de hepsiburada'da 2.012 TL.

O sistemi iade etmeni şiddetle tavsiye ederim.

Dostum çok kötü sistem değil bu tamam birkaç yıl önceki sistem olabilir ama kasacak hali yok değil mi?

@Recep Baltaş hocam siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Ekteki ürünlerin işlemci hariç hepsi elime ulaştı. İşlemcide bugün ulaşacaktır büyük ihtimal, şuan kargoda. Geç olmadan bir karar alıp uygulamam gerekiyor. Arkadaşların dediği gibi kötü mü? Oyunlarda 5 10 FPS daha fazla alacak diye iade edip üst modellerini almaya gerek yok zaten oyun moyun oynamıyorum. Genelde internette sörf yapıyorum, notepad++ ve photoshop kullanıyorum onun dışında başka pek program kullanmam. Arada Dreamveawer falan kullanıyorum. Oyun haricinde kasma olmaz diye düşünüyorum.

Ve ek olarak, bu çift monitör sorusunu cevaplarsanız çok mutlu olurum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı