Ekran kaydedici anketi

Sizce en kaliteli ekran kaydı programı hangisidir ?

• Mirilis Action

Oy: 0 0,0%
  • Obs

Oy: 32 71,1%
  • Bandicam

Oy: 1 2,2%
  • Camtasia

Oy: 2 4,4%
  • Shadow Play

Oy: 8 17,8%
  • Shadow Play

Oy: 0 0,0%
  • Radeon Relive

Oy: 2 4,4%

• Oy verenlerin toplamı
    45
Shadow Play'i çok seviyorum. Oyun içindeyken tek tıkla aktifleştirebiliyorsun. Bazı olyunlarda önemli anları kendiliğinden alması da cabası.

Arkadaşlar, ben oyun kaydı yapmayacağım. Bilgi kanalı için video içeriği oluşturacağım. Bunun içinde bazı videolardan kısa kesitli videolar kesip onları birleştirip seslendirme yapmayı düşünüyorum. İlk başta OBS indirdim fakat fullscreen yaptığı için ve istediğim bir alanı kaydedemediğim için kullanamadım. Mirilis Action felan nasıldır veya şunu kullan dediğiniz bir program var mı ? Genellikle burada arkadaşlar daha çok oyuna yönelik çektiği için bana hangisi daha uygun olur bilemedim

Arkadaşlar, ben oyun kaydı yapmayacağım. Bilgi kanalı için video içeriği oluşturacağım. Bunun içinde bazı videolardan kısa kesitli videolar kesip onları birleştirip seslendirme yapmayı düşünüyorum. İlk başta OBS indirdim fakat fullscreen yaptığı için ve istediğim bir alanı kaydedemediğim için kullanamadım. Mirilis Action felan nasıldır veya şunu kullan dediğiniz bir program var mı ? Genellikle burada arkadaşlar daha çok oyuna yönelik çektiği için bana hangisi daha uygun olur bilemedim
Mirilis yada bandicam mantıklı.
Beynimizin %100'ünü çalıştırırsak ne mi olur? Oynat bakalım.
Ad beni benden aldı tam çocuğa yakışacak ad.

Shadow Play'in kayıt sırasında FPS düşürmediği doğru mu? Diğer programlar baya kastırıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı