Ekran kaydetme programı önerisi

youtuberadayi

Hectopat
Merhabalar, arkadaşlar oyun ile ilgili video çekmeyeceğim. Belgesel tarzında videolar hazırlayacağım için bol video kesitli ve görselli içerik hazırlamayı düşünüyorum. Bunun için HD ekran kaydı sağlayabileceğim program önermeniz mümkün müdür?

Son düzenleyen: Moderatör:
OBS. Fraps'da vardı fakat çok FPS düşürüyordu.
OBS Studio en bilindik ekran kaydetme araçlarındandır. Kullanımı kolay ve rahattır.
İlginiz için çok teşekkür ediyorum. OBS'yi indirmiştim fakat istediğim bir alanın ekran kaydını yapamıyorum. Full screen yapıyor. Ben bilgi kanalı düzeyinde videolar oluşturacağım için bazı kanallardan video kesitleri çekmek amacıyla ekran kaydı sağlamam gerekiyor.

İlginiz için çok teşekkür ediyorum. OBS'yi indirmiştim fakat istediğim bir alanın ekran kaydını yapamıyorum. Full screen yapıyor. Ben bilgi kanalı düzeyinde videolar oluşturacağım için bazı kanallardan video kesitleri çekmek amacıyla ekran kaydı sağlamam gerekiyor.
Alt tuşuna basılı tutarak küçültürseniz full screen yapmaz.

Movavi'ye bakmanı öneririm hem ekran kaydedebilir hem de videolarını editleyebilirsin ama paralı bir uygulama.

Yeni konular

Geri
Yukarı