Ekran Kaydı Alınmasına İzin Vermeyen Uygulamalarda Ekran Kaydı Almak

İşletim sistemi
Android

Big_Back

Hectopat
Android telefonumda bir uygulamada ekran kaydı alınıyor, fakat kaydedilen görüntü sadece siyah ekran.
Google Play Store'den 50'ye yakın ekran kaydı uygulaması indirip denedim sonuç değişmedi.
Galiba uygulama ekran kaydını engelliyor çünkü SS'de alınmıyor. Bu durumda neler yapılabilir?

Android telefonumda bir uygulamada ekran kaydı alınıyor, fakat kaydedilen görüntü sadece siyah ekran.
Google Play Store'den 50'ye yakın ekran kaydı uygulaması indirip denedim sonuç değişmedi.
Galiba uygulama ekran kaydını engelliyor çünkü SS'de alınmıyor. Bu durumda neler yapılabilir?

Baska telefondan cekmek.

Hangi uygulamada almıyor hocam bir şey denemeyi düşünüyorum ama olur mu emin değilim.

Bunu başka uygulamalarla yapamazsın. Eğer yapmayı başarabilirsen sistemin bir açığını bulmuş olursun. Zaten bir uygulama engellemeye çalışıyorsa bunu büyük ihtimal gizlilik/güvenlik için yapıyordur. Eğer cidden çok lazımsa Scrcpy ya da Phone Link ile ekranı bilgisayara yansıtıp OBS ile al. Bir de bu engeli geçen Android'in kendi gömülü bir uygulaması var ama onun için ADB araçlarını kullanmayı bilmen gerekir.

Uygulamanın window secure flag'ini devre dışı bırakmanız lazım. Bu özelliği sunan bazı custom ROM'lar mevcut. Revanced ile de yapılıyordu ama tüm uygulamarı destekliyor mu, bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı