Göbek nasıl eritilir?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Merhaba, bu 2 ramazanda çok yediğim için kilo aldım ve bu 2 yılda 50 kilodan 67-68'e çıktım ama şu an 66'yım. Omzum, kalçam yok skinny birisiyim. Yaşım 17. nasıl kilo vermm gerekiyor bilmiyorum. Hayatım boyunca hep zayıf olduğum için bu derdim olmadı ama göbeğim var vermem lazım. Kollarımda çok güçüz doblonun kapısını bile bazen zor kapatıyorum o kapıyı açtığımızda 'tık' yerinden çıkarmak zor geliyor. Eve kilo seti aldım onu yapıyorum arada ama nasıl yapacağım onu bile bilmiyorum. Tüm vücudum güçsüz olduğu için tüm vücut mu yapmam lazım?

Merhaba, bu 2 ramazanda çok yediğim için kilo aldım ve bu 2 yılda 50 kilodan 67-68'e çıktım ama şu an 66'yım. Omzum, kalçam yok skinny birisiyim. Yaşım 17. nasıl kilo vermm gerekiyor bilmiyorum. Hayatım boyunca hep zayıf olduğum için bu derdim olmadı ama göbeğim var vermem lazım. Kollarımda çok güçüz doblonun kapısını bile bazen zor kapatıyorum o kapıyı açtığımızda 'tık' yerinden çıkarmak zor geliyor. Eve kilo seti aldım onu yapıyorum arada ama nasıl yapacağım onu bile bilmiyorum. Tüm vücudum güçsüz olduğu için tüm vücut mu yapmam lazım?
Kilonuz çok az olduğu için güçsüzsünüz. Boyunuz kaç?

Yanlış anlamayın ama 67-68 bile sizin için yeterli olmaz en az 70 kilo olun sağlığınız için

Hocam kendinizi hırpalamak sizi mahveder hiç öyle toplara girmeyin. Ha koşu yaparsınız arada bir ter atarsınız ama bu işin beslenmeyle de çok ilgisi var. Tok tutan ve iştah kapatan şeyler yerseniz ara öğünlerde, habire bir şeyler atıştırma isteğiniz varsa kaybolur.

Kilonuz çok az olduğu için güçsüzsünüz. Boyunuz kaç?
172. Kilom evet az ama skinny fit olduğum için beslenmem direk göbeğime ve başka yerlerime gidiyor. Normalde benim kilomdaki birisi en az 75 veya 70 olmalı.

Günde 30 dk koşun
Hocam koşma ile sadece eritmez miyim karnımı? Ben skinny fitin en dibi olmak istemiyoruum kilo vermek ve büyümek istiyorum, yani normal vücuda sahip olmak istiyorum kalça sırt kol ve omuz olarak.

Hocam spor salonuna yazılın bence yardımcı oluyorlar.
Spor salonuna para vermek istemiyorum hocam bizim burada pahalı ilçemden dolayı. Evdeki imkanlarımla yapmak istiyorum.

Yanlış anlamayın ama 67-68 bile sizin için yeterli olmaz en az 70 kilo olun sağlığınız için
Haklısınız hocam ama göbekle 70 kilo olmak istemiyorum yoksa ben yemek yer kilomu arttırırım istesem ama nereye gideceği belli.

Hocam kendinizi hırpalamak sizi mahveder hiç öyle toplara girmeyin. Ha koşu yaparsınız arada bir ter atarsınız ama bu işin beslenmeyle de çok ilgisi var. Tok tutan ve iştah kapatan şeyler yerseniz ara öğünlerde, habire bir şeyler atıştırma isteğiniz varsa kaybolur.
Haklısınız bakayım o yemeklere ben.

172. Kilom evet az ama skinny fit olduğum için beslenmem direk göbeğime ve başka yerlerime gidiyor.

Ağırlık antrenmanı yapmadan kilo almak, alınan kilonun yalnızca vücudu yağlandırmasına neden olur.

Hocam koşma ile sadece eritmez miyim karnımı? Ben skinny fitin en dibi olmak istemiyoruum kilo vermek ve büyümek istiyorum, yani normal vücuda sahip olmak istiyorum kalça sırt kol ve omuz olarak.

Göbek eritmek, bölgesel yağ eritmek diye bir şey yok. Vücudun genel yağ oranını azaltmak vardır, ve bu yağ genetik olarak vücudun çeşitli yerlerinde daha fazla olabilir.

Ağırlık antrenmanı yapmıyorsanız kilo verme sürecinde kas kaybı da yaşarsınız.

Kilo verme sürecinde ağırlık antrenmanı yaparak yapabileceğiniz en iyi şey kas ve güç miktarını korumak veya kaybını en aza indirmektir. Kilo verme sürecinde kas geliştiremezsiniz çünkü vücuda bunu yeterli enerjiyi (biz buna kalori diyoruz) veremezsiniz.

Bence skinny fat olmak, düz skinny olmaktan daha iyi. Ben senin yerinde olsam 75-80 kiloya kadar bulk yapar, yağ oranını umursamadan kas geliştiririm. Ardından bir hedef kiloya düşmek için yağ yakma sürecine girerim. Yağ yakma ve kas geliştirme aynı anda yapılamaz ancak yağ yakmak, kas geliştirmekten daha kolaydır.

Ben şu an 83'üm bende kilo aldım hedefim tekrar 70 kiloya düşmek. 1 haftadır evde spora başladım ekmeği bıraktım şekeri bıraktım yemiyorum hiçbir şey günde 10.000 adım atıyorum şınav çekiyorum videolar izliyorum tercihim ekmek ve şekeri bırakın.

Geri
Yukarı