Ekran kayıt uygulama önerisi

• Konuyu başlatan aszx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 368

aszx

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben ekran kaydı almak için OBS kullanıyorum ama oyun oynarken kayıt alınca video çok kasıyor. Güvenilir ve bilgisayarı zorlamayacak bir program önerebilir misiniz?
Merhaba. Ben ekran kaydı almak için OBS kullanıyorum ama oyun oynarken kayıt alınca video çok kasıyor. Güvenilir ve bilgisayarı zorlamayacak bir program önerebilir misiniz?
Kanalım https://youtube.com/channel/UC5ARlmSUSSMfwo3SLF4-c-A

Ekran kartının kendi yazılımını veya OBS'nin ayarlarını stabilize edip kullanabilirsiniz.
Ek olarak: EaseUS'un programını (daha sade bir programdır) veya Bandicam'ı da deneyebilirsiniz.

Geforce Experience kullanmak için en az GTX 1050Tİ sahibi olmanız gerek 1050Ti'ın altındaki ekran kartlarına bu destek maalesef sunulmuyor. Bu yüzden OBS kullanmanız en iyisi

Ekran kartının kendi yazılımını veya OBS'nin ayarlarını stabilize edip kullanabilirsiniz.
Ek olarak: EaseUS'un programını (daha sade bir programdır) veya Bandicam'ı da deneyebilirsiniz.
Obs nasıl daha düşük ayarlar yapılır varsa bi video atabilir misin
Geforce Experience kullanmak için en az GTX 1050Tİ sahibi olmanız gerek 1050Ti'ın altındaki ekran kartlarına bu destek maalesef sunulmuyor. Bu yüzden OBS kullanmanız en iyisi

Video olarak ayıklayıp bakmak lazım pek fikrim yok fakat OBS düşük sistemlerde ayarlar tarzı arama yaparak neleri değiştirebileceğiniz hakkında en azından fikir sahibi olabilirsiniz. Mesela Video kısmında temel çözünürlük ve çıkış çözünürlüğünü düşürebilir veya sadece çıkış çözünürlüğünü düşürerek deneyebilirsiniz. Boyut azaltma filtresini Bicubic yapabilirsiniz. FPS 60'da kasıyorsa 30 yapabilirsiniz vs. vs. Artık sisteminize göre veya videolarda en düşük sistem için öneriyi uygulayarak biraz deneme yanılmayla optimuma ulaşırsınız.

Geri
Yukarı