Ekran kilidini unuttum

burakerdemgungor

Hectopat
Yer
Famagusta-İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar. 4 yıl önce kullandığım Sony Xperia Z2 telefonumun şifresini unuttum. Kullanmıyordum kenarda bekliyordu, bugün dedim ki açayım da içinden eski fotoğrafları alayım fakat ekran kilidini hatırlayamadım. İçindeki bilgileri sıfırlamadan açabilmemin yolu var mı acaba?

Yukarıdaki arkadaşlar birkaç program bahsetmiş onları deneyebilirsiniz. Bilgisayara telefonu bağlamak çoğu zaman ise yaramıyor çünkü bağlandıktan sonra telefon üzerinden izin vermek lazım haliyle telefonda açılmadığı için bu yöntem işe yaramıyor. Bazı telefonlarda bu izin verme olayı kaldırılabiliyordu eğer onu aktif ettiyseniz önceden bir deneyin.

Benim bildiğim Dr.Fone var ama ücretli bir yazılım.
Hemen bakacağım teşekkür ederim.
Cevaplayan herkese teşekkürler, hepinizin cevaplarını deneyeceğim bu arada bilgisayara bağlanmıyor izin istiyor. Arkadaşların dediği ADB ve Dr.Fone a bir bakacağım şimdi.
Arkadaşlar atılan ADB linkinden girdim yapmaya çalıştım bir indirme linki vermişler fakat herhangi bir şey inmiyor reklamlarım hepsini tek tek geçiyorum rastgele bir siteye atıyor.

Arkadaşlar atılan ADB linkinden girdim yapmaya çalıştım bir indirme linki vermişler fakat herhangi bir şey inmiyor reklamlarım hepsini tek tek geçiyorum rastgele bir siteye atıyor.
Minimal ADB ile yapın. Hem daha kolay ve aynı işleve sahip.

Yeni konular

Geri
Yukarı