Ekran koruyucu taktıktan sonra dokunmatik zor algılıyor

Hocam siz satın aldıktan sonra bana yazar mısınız? Ona göre alayım ben de.
Muhtemelen bu hafta sonu taktıracağız. Taktırırsak sonraki durum için haberdar ederim sizi.

Merhaba arkadaşlar, dün ekran koruyucu taktırdım ve taktırdıktan sonra telefonun dokunmatiğin de sorunlar olmaya başladı. Mesela Instagram'da hikayeler yerine 4, 5 kere tıklıyorum öyle algılıyor fakat orası algılamazdan alt taraftan beğeni falan atabiliyorum. Ekran koruyucuyu taktırdıktan sonra oldu böyle bir şey. Sizce ne yapmalıyım 60 TL'ye aldım.
Dün akşam ekranı değiştik. Nano koruyucu taktırdık mat koruyucu yerine. Cihaz çok çok daha iyi algılıyor, bilginiz olsun.

Son düzenleme:
Muhtemelen bu hafta sonu taktıracağız. Taktırırsak sonraki durum için haberdar ederim sizi.

Dün akşam ekranı değiştik. Nano koruyucu taktırdık mat koruyucu yerine. Cihaz çok çok daha iyi algılıyor, bilginiz olsun.
Ben ekran koruyucuyu söktürdüm adam en incesini taktım cihazla alakalı dedi :D demek cam taksak hiç basmayacak dedi. Bende bakayım bi nano ekranlara.

Biraz tuzlu fiyatı var ama Spigen markasına bakabilirsiniz. Yakınlarım da kullanıyor herhangi bir dokunmatik problemi yaşamadılar.

@RiotClient.dll Biz Mediamarkt mağazasında ömür boyu hizmet kampanyasıyla yaptırmıştık. İstersek günde 1000 kez bile değiştirme hakkımız var. Tabii camı takan eleman çekmeceden çıkarıp markasız camlar takıyor, öyle kaliteli bir şey olmadığı kesin. Muhtemelen taktığı mat da kalitesizdi. Sizin için de aynı durum geçerli diye düşünüyorum. Ya kaliteli mat koruyucu bakın, ya da nano cam taktırın derim. Umarım faydası olur. 🙂

@imnotagamer Hocam bende ekran degısımı yaptırdım ardından mat kalın bır koruyucu taktırdım. Suan bastıgım yerler bazen basmıyor yanı eskıden yumusacık algılardı. Mat ekranda sorun oluyor demıssınız taktırdıgım yere gotureyım o zaman ben. Umarım ekrandan degıldır.

Yeni konular

Geri
Yukarı