Ekran koruyucuyu nerede taktırabilirim?

BGSGP

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Ekran koruyucu takma videolarını izlerken aşırı dikkatli olmam, en ufak hatada zibilyon tane baloncuk ekran koruyucusunu değiştirene kadar "beceriksizliğinin göstergesi" olarak telefonun üstünde kalacak ve her baktığımda pişmanlıktan ağlayacakmışım gibi hissediyorum.
Elimdeki ekran koruyucusunu ücretli/ücretsiz taktırabileceğim bir yer var mı?

Ekran koruyucu takma videolarını izlerken aşırı dikkatli olmam, en ufak hatada zibilyon tane baloncuk ekran koruyucusunu değiştirene kadar "beceriksizliğinin göstergesi" olarak telefonun üstünde kalacak ve her baktığımda pişmanlıktan ağlayacakmışım gibi hissediyorum.

Telefoncular.

Telefoncular takar ama "baloncuk free" garantisi veremezler. Sizin hiç tecrübeniz yoksa yine de daha iyi bir sonuç elde etmeleri yüksek olasılık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir telefoncu bu işi yapar hocam. Büyük ihtimalle çok para almaz yapan kişi ekran koruyucu sizden olduğu için.

Yeni konular

Geri
Yukarı