Ekran parlaklığı titriyor

1000msgodGman

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ekran titremesi sorununun çözümünü bilen varsa yazabilir mi? Ve fark ediyorum oyunlarda kendiliğinden parlaklık düşüyor sanki titriyor. Titreme dediğim yazılar şekiller değil. Parlaklık olarak titriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitördeki ekranı aydınlatan LED'lerde sıkıntı oluyor. Bir süre sonra ekran gidip gelmeye başlayacak. Daha sonra komple gidecek.
Aynı sorunu monitörün besleme devresindeki kondastörler şişmişse de yapar.

Monitördeki ekranı aydınlatan LED'lerde sıkıntı oluyor. Bir süre sonra ekran gidip gelmeye başlayacak. Daha sonra komple gidecek.
Aynı sorunu monitörün besleme devresindeki kondastörler şişmişse de yapar.

Sorunu nasıl çözebilirim? Bu arada Windows 10 kullanıyorum ve dediğin gibi oldu birkaç kere CS'yi açtığımda, ekran yavaş yavaş her yerden beyazlaşıyordu kapağı indirip açmak zorunda kalıyordum öyle düzeliyordu ama titreme daha da oluyordu. Ve fark ettim beyaz ekranlarda daha da parlıyor ekran ama karanlık yerlerde cok kısılıyor ekran. Özellikle CS de olmaya basladı.

Sorunu nasıl çözebilirim? Bu arada Windows 10 kullanıyorum ve dediğin gibi oldu birkaç kere CS'yi açtığımda, ekran yavaş yavaş her yerden beyazlaşıyordu kapağı indirip açmak zorunda kalıyordum öyle düzeliyordu ama titreme daha da oluyordu. Ve fark ettim beyaz ekranlarda daha da parlıyor ekran ama karanlık yerlerde cok kısılıyor ekran. Özellikle CS de olmaya basladı.

Monitör kaç yıllık?

Geri
Yukarı