Ekran paylaşımı ve ekran görüntüsü aşırı aydınlık görünüyor

Dncmaster

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Bilgisayarımı ben kendim kullanırken aydınlık konusunda hiçbir problem yaşamıyorum fakat Discord üzerinden ekran paylaşımı yaparken (veya herhangi farklı bir ekran paylaşım aracı ile) arkadaşlarım ekranımın aşırı aydınlık olduğunu söylüyorlar. Ben kendim monitörden normal görmeme rağmen onlara aşırı aydınlık görünüyormuş fakat ben ekran görüntüsü aldığım zaman fark ettim ki ekran görüntüsü aldığım zaman da aşırı aydınlık görünüyor. Konu hakkında nasıl bir şey yapmalıyım bilmiyorum çünkü ekran görüntüsü almadığım sürece görüntüde hiçbir sorun yaşamıyorum.

Sorunu ekran görüntüsünde daha net anlayacaksınızdır.

Windows sürümü: Sürüm 10.0.19043 derleme 19043.

Sistem bilgileri:

İşlemci: AMD Ryzen 5 5600X.
Anakart: TUF Gaming B550M-Plus (Wi-Fi)
Ekran kartı: ASUS GeForce TUF RTX 3070 Gaming.
RAM: 16 GB 1800 MHz.

Geri dönüşleriniz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    286,4 KB · Görüntüleme: 28
  • resim_2021-10-01_205210.png
    resim_2021-10-01_205210.png
    37,6 KB · Görüntüleme: 32
Ekran paylaşımınız normal gözüküyor bende.

Bende de mi sorun var acaba :D Arkadaşlarımdan hiç ekranın aydınlık diye bir dönüt gelmedi ama...

Herkese merhaba,

Bilgisayarımı ben kendim kullanırken aydınlık konusunda hiçbir problem yaşamıyorum fakat Discord üzerinden ekran paylaşımı yaparken (veya herhangi farklı bir ekran paylaşım aracı ile) arkadaşlarım ekranımın aşırı aydınlık olduğunu söylüyorlar. Ben kendim monitörden normal görmeme rağmen onlara aşırı aydınlık görünüyormuş fakat ben ekran görüntüsü aldığım zaman fark ettim ki ekran görüntüsü aldığım zaman da aşırı aydınlık görünüyor. Konu hakkında nasıl bir şey yapmalıyım bilmiyorum çünkü ekran görüntüsü almadığım sürece görüntüde hiçbir sorun yaşamıyorum.

Sorunu ekran görüntüsünde daha net anlayacaksınızdır.

Windows sürümü: Sürüm 10.0.19043 derleme 19043.

Sistem bilgileri:

İşlemci: AMD Ryzen 5 5600X.
Anakart: TUF Gaming B550M-Plus (Wi-Fi)
Ekran kartı: ASUS GeForce TUF RTX 3070 Gaming.
RAM: 16 GB 1800 MHz.

Geri dönüşleriniz için şimdiden teşekkür ediyorum.

up

Geri
Yukarı