Ekran sorunu

CesurR1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun oynarken bir anda ekran kötüleşti. Çözünürlük 1920X1080 ama oyunlarda kenar tırtıkları var ve bu her oyunda var ekranda mı sıkıntı var yoksa çözünürlükte mi anlamadım.

Driver Booster programını kullanmayın size önerim DDU ile ekran kartınızın sürücüsünü kaldırın ve sitesinden kendiniz güncelleyin. Aşağıdaki rehberden faydalanabilirsiniz.

Acaba ayarlardan kenar yumuşatmayı kapatmış olmayasın?

Sadece oyunlar değil masaüstü arama motoru her yer yani.
Driver Booster programını kullanmayın size önerim DDU ile ekran kartınızın sürücüsünü kaldırın ve sitesinden kendiniz güncelleyin. Aşağıdaki rehberden faydalanabilirsiniz.

Deneyeceğim.

Şimdi bir dakika Driver Booster kullandınız mı kullanmadınız mı? Kullandıysanız Ekran Kartınızın modelini verin size WHQL sürümü var ise o sürümü atalım. Ayrıca Driver Booster kullanıldıysa hemen silin ve DDU rehberine göre yeni sürücünüzü yükleyin.

O anlamda değil ne ile güncelledin diyorum?

NVIDIA'yı GeForce Experience ile güncelledim.
Şimdi bir dakika Driver Booster kullandınız mı kullanmadınız mı? Kullandıysanız ekran kartınızın modelini verin size WHQL sürümü var ise o sürümü atalım. Ayrıca Driver Booster kullanıldıysa hemen silin ve DDU rehberine göre yeni sürücünüzü yükleyin.

Driver Booster kullanmadım.

NVIDIA'yı GeForce Experience ile güncelledim.
Peki hiçbir şekilde NVIDIA GeForce Experience dışında başka uygulama ile güncelledin mi? Güncellemedim diyorsan Driver'ının dosyaları sorun çıkarmış olabilir. Yine her iki şekilde de DDU ile sıfırdan kurulum yapmanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı