Ekran sorunu

CesurR1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun oynarken bir anda ekran kötüleşti. Çözünürlük 1920X1080 ama oyunlarda kenar tırtıkları var ve bu her oyunda var ekranda mı sıkıntı var yoksa çözünürlükte mi anlamadım.

Peki hiçbir şekilde NVIDIA GeForce Experience dışında başka uygulama ile güncelledin mi? Güncellemedim diyorsan Driver'ının dosyaları sorun çıkarmış olabilir. Yine her iki şekilde de DDU ile sıfırdan kurulum yapmanı tavsiye ederim.

Hayır onun dışında başka bir şeyle güncellemedim

Hayır onun dışında başka bir şeyle güncellemedim

Ekran kartınız nedir peki? Ona göre size güncel bir Driver linki atayım. Siz DDU kurun ve hazırda bekletin. Driver inince DDU ile silin ve yeniden başlatılınca Driver'ınızı kurarsınız.

Peki hiçbir şekilde NVIDIA GeForce Experience dışında başka uygulama ile güncelledin mi? Güncellemedim diyorsan Driver'ının dosyaları sorun çıkarmış olabilir. Yine her iki şekilde de DDU ile sıfırdan kurulum yapmanı tavsiye ederim.

Peki DDU'yu kullanırsam bilgisayar kapanması açılmaması vb olur mu?
Ekran kartınız nedir peki? Ona göre size güncel bir Driver linki atayım. Siz DDU kurun ve hazırda bekletin. Driver inince DDU ile silin ve yeniden başlatılınca Driver'ınızı kurarsınız.
Laptop Kullanıyorum Nvidia Geforce GTX 1050

Peki DDU'yu kullanırsam bilgisayar kapanması açılmaması vb olur mu?

Laptop Kullanıyorum Nvidia Geforce GTX 1050
DDU kullandığınız zaman PC düşük çözünürlükte açılacak korkulacak bir şey olmuyor yani.
daha güncel sürümü indiriyorsun ve olay bitiyor.

Geri
Yukarı