"Ekran sürücüsü başlatılamadı" Hatası

Sega

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar ekranı biranda kararıyor düğmesinden kapatmak zorunda kalıyorum.
26102432_306931349810691_1931155382_o.jpg

Son düzenleme:
Sistem bu resim olarak attım.
Adsız.png

Birde DDU ile tüm sürücüleri silip temiz kurulum yapmayı birkaç kez denedim ama işe yaramadı.

Hayır, Nvidia sürücüsünü yüklerken hata almıyorum. Normal düzgüncene yükleniyor. Mesela filim izlerken birden ekran kararıyor, monütörün ışıgı sönüyor. PC'yi dügmeden kapatıp yeniden açtığımda ekran hafif sararmış ve ekran sürücüsü başlatılamadı hatasını alıyorum.
Sonra DDU ile sürücüyü silip tekrar temiz en güncel sürücüyü yüklüyorum, 4 veya 6 saat normal giderken tekrar oluyor. Bu olay 2-3 gündür sürüyor. Bu arada sürücü bulucu program hiç kullanmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS olayını deniyceğim yarın. Şuan 16.02.2016 yüklü olan sürüm, Msı sitesine baktım 22.02.2016 var şuan. Ekran kartı arızalı ise ne gibi bir arıza var ve bu çözülebilir mi ?
Hayır, dönüştürücü kullanmıyorum görüntü kablosu olarak DVI-D ( Single Link ) kullanıyorum. DDU rehberini harfiyen yerine getirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı