Çözüldü "Ekranayazdir was not declared in this scope" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emirhan12345

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, ben Arduino ve RFID ile kartlı kapı sistemi yapıyorum ama böyle bir hata verdi. Yardımcı olabilirseniz sevinirim :D

1675716130012.png

Çözüm
ekranayazdir() isimli Void oluşturup ekranaYazdir() olarak çağırıyorsunuz. Büyük / küçük harf duyarlılığı var. Hatanız büyük küçük harf hatası. 37 ve 46 satırarındaki çağırmayı ekranayazdir() olarak değiştirin. Son olarak satır 44'ün sonuna noktalı virgül koymayı unutmuşsunuz. Onları düzeltince sorun kalmaması lazım.
ekranayazdir() isimli Void oluşturup ekranaYazdir() olarak çağırıyorsunuz. Büyük / küçük harf duyarlılığı var. Hatanız büyük küçük harf hatası. 37 ve 46 satırarındaki çağırmayı ekranayazdir() olarak değiştirin. Son olarak satır 44'ün sonuna noktalı virgül koymayı unutmuşsunuz. Onları düzeltince sorun kalmaması lazım.

Son düzenleme:
Çözüm
ekranayazdir() isimli Void oluşturup ekranaYazdir() olarak çağırıyorsunuz. Büyük / küçük harf duyarlılığı var. Hatanız büyük küçük harf hatası. 37 ve 46 satırarındaki çağırmayı ekranayazdir() olarak değiştirince sorun kalmaması lazım.

Anlamadım ama ekranayazdir kısmını silip direkt ne yazmalıyım

Geri
Yukarı