Ekranda beyaz çizgi var

PolterGeist

Centipat
Daha fazla  
Merhaba forum üyeleri. Bugün assetto oynarken modlu araç kullanıyordum ve duvara çarptıktan sonra oyun çöktü. Ekranda pembe mor beyaz çizgiler hareket etmeye başladı. Sorunun oyundan kaynaklı olduğunu düşünerek kapadım fakat bu sorun Windows çubuğundaki arama kısmında da devam ediyordu. Epic Games üzerinden GTA V açmaya çalışırken aynısı Rockstar Games ekranında oldu sorun neden kaynaklı olabilir yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG_20220924_140138_BURST17.jpg
    IMG_20220924_140138_BURST17.jpg
    216,1 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_20220924_140232.jpg
    IMG_20220924_140232.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_20220924_140325.jpg
    IMG_20220924_140325.jpg
    143,5 KB · Görüntüleme: 44
Ekranın içindeki LED'ler yanmış teknik servise
Video izlerken,İnstagram'da dolaşırken böyle bir sorun yaşamıyorum.Bu sorun Steam'da Epic Games'de ve Geforce Experience'de oluyor

İç ekran ledi yanmış olabilir diye tahmin ediyorum servise göstermekte fayda var
Video izlerken gram sorun yaşamıyorum GeForce Experience'de noktalar çıkıyor sürekli.Steam ve Epic Games için de geçerli bu sorun.

İç ekran ledi yanmış olabilir diye tahmin ediyorum servise göstermekte fayda var
Örneğin GTA V açarken Rockstar Games izin ekranında yazılar garip görünüyor bazı harflerin üzerinden kısa bir siyah çizgi uzuyor fakat Google'da böyle bir sorun yaşamıyorum.FL Studio kullanırken de bu sorunu yaşamıyorum.

Video izlerken,İnstagram'da dolaşırken böyle bir sorun yaşamıyorum.Bu sorun Steam'da Epic Games'de ve Geforce Experience'de oluyor

Video izlerken gram sorun yaşamıyorum GeForce Experience'de noktalar çıkıyor sürekli.Steam ve Epic Games için de geçerli bu sorun.

Örneğin GTA V açarken Rockstar Games izin ekranında yazılar garip görünüyor bazı harflerin üzerinden kısa bir siyah çizgi uzuyor fakat Google'da böyle bir sorun yaşamıyorum.FL Studio kullanırken de bu sorunu yaşamıyorum.
Güç kaynağınızın, anakartınızın ve ekran kartınızın değerlerini yazarsanız yardımcı olmaya çalışabilirim.

Eğer bilgisayarda overclock vs yaptıysanız ve değerler zorluyorsa böyle ekran yırtılmaları yapabilir. Eğer standart kullanıyorsanız ve bir şey yapmadıysanız. Sorun iç ekran ledindedir diye düşünüyorum tabii kesin bir şey diyemem.
Overclock yapmadım.Sadece Nvidia üzerinden performans modunu seçtim.Dediğim gibi Assetto oynarken duvara çarptım herşey ondan sonra gerçekleşti bu şekilde bir arıza vermesi aşırı saçma.Yorumlar için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı