Ekranda çizgiler oluşuyor

BTWOnly

Centipat
Daha fazla  
RAM
Crucial BLS8G4D30AESBK DDR4 8 RAM 2X.
Ekran kartı
ASUS GeForce GTX 1660 Ti ROG STRIX GDDR6 6 GB 192b
Anakart
ASUS TUF B450-Plus Gaming AMD B450
İşlemci
AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor, 3600 MHz,
Merhabalar, son 1 haftadır bu sorunu yaşıyorum sorun çok tuhaf bir şey ekteki gibi hafiten hafiften çizgiler çıkıyor kasaya 2 tokat atıyorum ve bu çizgiler kayboluyor. ciddiyim bu konuda parçaların tüm testlerini yaptım RAM-ekran kartı-işlemci-SSD ama hiçbir sorun yok. FurMark ile test ettim ekran kartı sıcaklığı maksimum 58'de kalıyor işlemci yoğunluğu yok ortalama %30-60 seviyelerinde işlem ve oyun oynarken ben bu sorunu anlamadım. benim sorunum şimdi tam olarak nerede?
Kasayı temizledim silgi ile pinleri sildim velakin hala aynı tokatlayarak düzeltiyorum bana işini bilen biri yardım edebilir mi?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-12-29 at 18.56.11.jpeg
    WhatsApp Image 2021-12-29 at 18.56.11.jpeg
    171,1 KB · Görüntüleme: 121
Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran görüntüsü alıp bize atın. Sorun ekran kartında mı monitörde mi bunu anlamış oluruz.

Kullandığınız kabloyu değiştirin, eğer sorun çözülmezse sorunun kaynağı monitör.
Sorun çözülmezse onboard üzerinden de deneyin gene sonuç alamazsanız monitördedir.
Ekran Fotoğrafını Telefon Üzerinde Çekip Ek Olarak Eklemiştim Görünmüyorsa Link Olarak Atayım
Bilgisayar üzerinden kast etti.

Kullandığım Kablo Daha Yeni Bir Kablo İşlemcimin Onboard Olmadığında Onu Deneyemedim Sadece
Bilgisayar Üzerinden Hiç Aklıma Gelmedi Onu Deneyeceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı