Ekranda garip izler neden gelip gider?

Kutmoon

Decapat
Daha fazla  
İyi günler, çok sıkıntıdayım. Yardımınıza ihtiyacım var. Monster Tulpar T7 v20.5 laptopa sahibim. Bugün Windows 11 kurulumu yaptım ancak ekranda fotoğraflardan ve videolardan da görebiliceğiniz gibi böyle izler gelip gidiyor ve bu sıkça oluyor. Sebebi nedir? Driverları mı kuramadım? Yoksa donanımsal bir sorun mu bu? Sorunun kaynağı nedir acaba? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Resim 1.png
    Resim 1.png
    355,2 KB · Görüntüleme: 37
  • Resim 2.png
    Resim 2.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 34
Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücü yüklü değilken bile böyle bir şey yapmaması lazım. Eğer garantiniz duruyorsa değiştirmenizi öneririm. Sağlam sürücü kurduğunzda sorun ortadan kalkıyor olsa bile bu davranış normal değil.

Sistem özelliklerini yazar mısın?
Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H
Nvidia RTX3060 Max-Performance 6GB
16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
512GB SAMSUNG PM9B1 M.2 SSD

Neyden kaynaklı olabilir acaba

Sürücü yüklü değilken bile böyle bir şey yapmaması lazım. Eğer garantiniz duruyorsa değiştirmenizi öneririm. Sağlam sürücü kurduğunzda sorun ortadan kalkıyor olsa bile bu davranış normal değil.

Maalesef garantim kalmadı ancak formattan öncesinde böyle bir sorunum yoktu formattan sonrasında Monster bana driverları kendi sitelerinden indirmem yerine sadece Windows Update'lerini yaparsam eğer yeterli olacağını söylediler ve bende o şekilde yaptım. Sadece ekran kartı ve işlemci sürücülerini kendim son sürümlerini indirdim. Sorun ne olabilir?

Ekran sürücüsü ile alakalı olabilir.

Bu durumda ne yapabilirim?

Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H
Nvidia RTX3060 Max-Performance 6GB
16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
512GB SAMSUNG PM9B1 M.2 SSD

Neyden kaynaklı olabilir acaba

Maalesef garantim kalmadı ancak formattan öncesinde böyle bir sorunum yoktu formattan sonrasında Monster bana driverları kendi sitelerinden indirmem yerine sadece Windows Update'lerini yaparsam eğer yeterli olacağını söylediler ve bende o şekilde yaptım. Sadece ekran kartı ve işlemci sürücülerini kendim son sürümlerini indirdim. Sorun ne olabilir?

Bu durumda ne yapabilirim?

İndir kur yeniden baslat.

Bunları kurmuştum ancak tekrardan kaldırıp kurayım hemen.

Yaptım ancak yine aynı düzelmedi :/

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı