Ekranda kırmızı çizgiler

Kelebek_1034

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba. Resimde görülen çizgiler sadece bu açılış ekranında karşıma çıkıyor. Düz bir açıdan görünmüyor fakat şansa yukarıdan bakarken fark ettim. Yakın zamanda monitör değiştirdim. Tüm sürücüler güncel. ASUS anakart açılışında bu görülüyor mu? Önceden bu var mıydı emin değilim, yeni fark ettim. Bilgisi olan varsa, yardımcı olabilir mi?

089bbb96-efe8-454b-98cb-a89446d9610c.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu monitör de sorunlu çıkarsa sizi sosyalin bahtsız bedevisi ilan edelim @Kelebek_1034.

:D hocam yok hala Philips olanı kullanıyorum. Birkaç gün içerisinde onu iade edeceğim, vizeler girdi araya mecbur kaldım birkaç gün kullanmaya. Sonrasında Aoc 23.8" 24G2U 1ms 144hz HDMI,DisplayPort FreeSync Gaming Monitör buna geçmeyi düşünüyorum.

Sadece o ekranda görünüyorsa sorun yok.
Sanırım öyle, teşekkürler.

Monitör ne aldınız bu arada?

Henüz Philips Phılıps 23.8 Inc 242e1gaj-01 144hz 1ms Hdmı Dp Freesync Premium Gaming Monitör | Trendyol kullanıyorum. Ancak onlara ekstradan 100 lira daha verip bir DP kablo alacağım derken çok önerilen 24G2U modelini de listeme ekledim. Nedense bir tık daha indirime gireceğine dair bir his var içimde. Olmazsa da G241 ve C24G2AE arasında seçim yapacağım.

Tam yazıya göre uyarlanmış, bir problem yok gibi gözüküyor.
Teşekkür ederim, insanın içi rahat etmiyor sormadan işte. :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı