Ekranda renkli işaretler

ritualive

Hectopat
Bilgisayarı bugün açmak istediğim de karşıma böyle bir şey çıktı. Sizce sorun neden kaynaklanıyor ekran kartı mı yoksa başka bir şey mi? İmleçi oynatınca falan gidiyor bu işaretler. Herhangi bir oyunu açmak isteyince de mavi ekran alıyorum.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 49
Bilgisayarı bugün açmak istediğim de karşıma böyle bir şey çıktı. Sizce sorun neden kaynaklanıyor ekran kartı mı yoksa başka bir şey mi? İmleçi oynatınca falan gidiyor bu işaretler. Herhangi bir oyunu açmak isteyince de mavi ekran alıyorum.

Bu hata yokken kapatınca bilgisayarı normal bir şekilde mi, yoksa direk fişten çekerek mi kapattınız? Ve ya her hangi bir parçayla oynadınız mı?

Herhangi bir değişiklik yapmadım kapatırken de normal kapatıyorum . Şuan mavi ekrandan sonra sistem çöktü açılırken artık herhangi bir renk işaret çıkmıyor . Yazılımsal olma ihtimali varmı ?

Herhangi bir değişiklik yapmadım kapatırken de normal kapatıyorum . Şuan mavi ekrandan sonra sistem çöktü açılırken artık herhangi bir renk işaret çıkmıyor . Yazılımsal olma ihtimali varmı ?
Herhangi bir sistem aygıtında yanık vs gibi şey var mı?
(Ram, işlemci gibi)
Ve mavi ekran hatası alırken aşağı kısımda yazan kodu hatırlıyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı