Ekranda şerit halinde pikseller çıkıyor

Veiner

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bugün bilgisayarımda video izlerken bir anda şeritsel şekilde pikseller çıktı. Ekran kartından olacağını düşünüyorum. Lakin ekran kartından olsaydı ekran görüntüsü alabilir miydim sanmıyorum. İşletim sistemim tiny11.

1694957026145.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam anakartınız nedir? Ekran kartını söküp anakartın üstündeki VGA girişinden görüntü alacaksınız aygıt yöneticisinde sürücüsünü yükleyeyip deneyeceksiniz.
Anakartım P5KPL AM-SE. Ama herşey sadece bir kablodan ibaret olabilir mi? Yük altına girince çoğalıyor

Tek çözüm ekran kartı değiştirmek hocam
1694960926903.png

1694960952255.png

Son düzenleme:
Bak hocam sorun kablo değil zaten. Ben kabloyu değiş demiyorum anakartınızın dahili grafik çipi bulunmakta ve onun üstünden görüntü alabilir sorunun ekran kartından olup olmadığını anlayabilirsiniz diyorum. Sorun ekran kartındansa değiştirin zaten ben bir şey demiyorum ki :) Ben denemeniz ve ekran kartı olmasa da görüntü almanız için diyorum. Intel HD'den önce de görüntü verebiliyordu bilgisayarlar ekran kartı olmadan merak etmeyin.

Bak hocam sorun kablo değil zaten. Ben kabloyu değiş demiyorum anakartınızın dahili grafik çipi bulunmakta ve onun üstünden görüntü alabilir sorunun ekran kartından olup olmadığını anlayabilirsiniz diyorum. Sorun ekran kartındansa değiştirin zaten ben bir şey demiyorum ki :) Ben denemeniz ve ekran kartı olmasa da görüntü almanız için diyorum. Intel HD'den önce de görüntü verebiliyordu bilgisayarlar ekran kartı olmadan merak etmeyin.
Şu anda ekran kartını söküp VGA yı ekran kartına mı takayım?

Geri
Yukarı