Ekranda tuhaf çizgiler

Diendroda

Hectopat
Oyun oynarken ekranda bozukluklar oluyor. Bazen olmuyor. Eskiden olmuyordu PC 7 yaşında Windows 8.1 Pro kullanıyorum. Formatla düzelir mi?

20210321_190904.jpg
20210321_191531.jpg
20210321_184549.jpg

Bende aynı CS:GO'da oluyordu. Yanlış bilgi vermek istemiyorum ama bende format sonrası düzeldi.

Hocam format sonrası düzeldiyse çoğu ihtimal bilgisayara Driver Booster ( sakın indirmeyin ) gibi bir program indirip ekran kartınızın sürücülerini güncellemişsinizdir. Diğer türlü yazılımsal bir sorun böyle bir hata yaşatmaz. Kısaca yanlış sürücüleri indirmişsinizdir.

Ekran kartı kaynaklı galiba ekran kartınız vaadini doldurmak üzere.

Ekran karıtyla ilgili bir sorun değil bence bozulmalar oyun içi gözüküyor oyunun dosyaları sıkıntılı olabilir.
Oyun ismi ve ekran kartı nedir?
Bana göre oyun bozukluğu gibi bir şey olmuş ama ekran kartını bilmeden bir şey diyemem.

Oyunu ben söyleyim Battlefield 1942

Driver güncel
Lol,Minecraft gibi çoğu oyunda
Çift kanal
Ekran kartınız ile alakalı sorun olabilir. Eğer imkanınız varsa ekran kartı değiştirip deneyin. Ödünç alın.
Hocam format sonrası düzeldiyse çoğu ihtimal bilgisayara Driver Booster ( sakın indirmeyin ) gibi bir program indirip ekran kartınızın sürücülerini güncellemişsinizdir. Diğer türlü yazılımsal bir sorun böyle bir hata yaşatmaz. Kısaca yanlış sürücüleri indirmişsinizdir.
Öyleydi evet.

Geri
Yukarı