Ekrandaki parlaklık neden olur?

Buna benzer bir hata bende de var oyunlarda değil de Windows da oluyor pencereler arasında gezintilerde ekrana göre beyazlık dengesini kısıp açıyor ben çözemedim uzun zamandır.

Hocam aynısını ben yazıyordum F5 attım. Benim yerime yazmışsınız. Bende de Windows açılırken hafif mavilik oluyor bazen hafif kırmızılık. 10-15 dakika sonra düzeliyor. Düzelmez ise VGA kablosunu hafiften oynatıyorum düzeliyor.

Kablodan

Hocam aynısını ben yazıyordum F5 attım. Benim yerime yazmışsınız. Bende de Windows açılırken hafif mavilik oluyor bazen hafif kırmızılık. 10-15 dakika sonra düzeliyor. Düzelmez ise VGA kablosunu hafiften oynatıyorum düzeliyor.

Kablodan değil 3 monitör bağlı PC'ye 3 üde aynısını yapıyor Windows 10 ile ilgili bir durum bu çözemedim.

Buna benzer bir hata bende de var oyunlarda değil de Windows da oluyor pencereler arasında gezintilerde ekrana göre beyazlık dengesini kısıp açıyor ben çözemedim uzun zamandır.

Arkadaşlar galiba olayı ben yanlış anlattım benim sıkıntım videodaki gibi arada ekranda yatay çizgiler çıkıyor benim sıkıntım o

Videoda dediğin çizgiyi yakalayamadım vallahi ancak driver yapabilir o tür hataları driverlarını bir güncelle ekran kartını ya da silip yeniden kur bir dene.

Evet yakaladım videonun son kısmında beyaz bir çizgi o sanırım?

Yeni konular

Geri
Yukarı