Ekrandaki renkler dalgalanıyor ve pikselleşiyor

UnFrGvnG

Decipat
Sıcaklığı boşta 40-45 derecede, biryere girdiğimde renklerine bişe oluyor net göremiyorum dalgalanıyor ve çizgi çizgi bişeler var. neden böyle oluyor ?

Resimde nekadar belli olur bilmiyorum ama kısmen bu şekilde.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-08-05-13-30-07-477_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-08-05-13-30-07-477_com.miui.gallery.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 45
Bende son sürüm yüklü olmasına rağmen güncelme var diyerek yüklüyordu ve bozuyordu Radeon Software çalışıymıyordu otomatik sürücü yüklemeyi kapatım kendim yükledim
Ddu ile tüm sürücüleri kaldırıp amd nin son yayınlanan sürümünü indiriyorum, açılıyor bir süre sonra Windows güncellemelerini denetle dediğim zaman kendi sürücüsünü kuruyor ve software'a giremiyorum.
Otomatik sürücü yükleme özelliğini nasıl kapatıcam ve sorunum sürücü ilemi ilgili ?

Bende son sürüm yüklü olmasına rağmen güncelme var diyerek yüklüyordu ve bozuyordu Radeon Software çalışıymıyordu otomatik sürücü yüklemeyi kapatım kendim yükledim

Wattman olmuş olabilir (bende öyle düzeltiyordum, kronik problem) yada monitorle ilgili birşey
Wattman ne oluyordu ?

Windows otomatik sürücü güncelemesini sürücüyü bozuyor (bende öyle) otomatik sürücü güncelemeyi kaparsanız sorun çözülür
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Sürücüyü DDU ile sildiğin zaman devam ediyor mu?
Ayrıca farklı HDMİ varsa deneyin Ben VGA ile bağlıyordum eskiden aynen öyle kopyası oluyordu renklerin.

Sürücüyü DDU ile sildiğin zaman devam ediyor mu?
Ayrıca farklı HDMİ varsa deneyin Ben VGA ile bağlıyordum eskiden aynen öyle kopyası oluyordu renklerin.

Evet, defalarca denedim, ilk başta software'a girebiliyorum, bir süre sonra Windows kendi sürücüsünğ kuruyor ve giremiyorum.

Yukarıda verdiğim linkten olması lazımdı hdmi kablosu.

İlk defa böyle bişe ile karşılaştım, daha önce olmamıştı.

Renklerin o şeklide olması neyden kaynaklı oldu, biryerde sıkıntımı var ?

Yeni konular

Geri
Yukarı