Ekrandaki yazıları anlık çeviren bir uygulama var mı?

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Türkçe dil desteği olmayan bir oyunu oynuyorum, oyun diyalog ağırlıklı. Kelimelerin, cümlelerin %80'inini anlıyorum ama anlamadığım olduğunda da Alt+Tab atıp çeviriye girip çeviriyorum her seferinde, bu da çok yorucu ve uğraştırıcı. Ekrandaki yazıları anlık olarak çeviren bir uygulama var mı Windows için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkçe dil desteği olmayan bir oyunu oynuyorum, oyun diyalog ağırlıklı. Kelimelerin, cümlelerin %80'inini anlıyorum ama anlamadığım olduğunda da Alt+Tab atıp çeviriye girip çeviriyorum her seferinde, bu da çok yorucu ve uğraştırıcı. Ekrandaki yazıları anlık olarak çeviren bir uygulama var mı Windows için?
Lens kullanın.

"Google lens" veya "fotoğraf çevirmen" indirebilirsin.

"Google lens" veya "Foto Çevirmen" indirebilirsin.

İstediğin şey makine çeviri ile aynı şey oluyor. Varsa oyunun makine çevirisi varsa indir. Ya da oyunun ismini şöyle belki senin gözden kaçırdığın bir yaması vardır.

Geri
Yukarı