Ekranı açılmayan A5 2016'nın ekranını bilgisayara yansıtma

Daha önce USB Hata ayıklama açıkken bilgisayara bağladıysanız iyi.

Ama bağlamadıysanız bilgisayara bağladığınızda ekrana bir uyarı gelecektir, bu bilgisayarla usb hata ayıklama yapılsın mı
diye.
1621200548799.png

Kullandığın telefonun android sürümü 7 olduğuna göre, OK düğme tam olarak orda olacaktır ona basmaya çalış.

TC Games programını bilgisayarına indir.
Daha sonra telefonunu bilgisayara bağla ve uygulamayı aç.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• 1621200486673.png
    1621200486673.png
    30,5 KB · Görüntüleme: 23

Ama bağlamadıysanız bilgisayara bağladığınızda ekrana bir uyarı gelecektir, bu bilgisayarla usb hata ayıklama yapılsın mı
diye.
Eki Görüntüle 1026822
Kullandığın telefonun android sürümü 7 olduğuna göre, OK düğme tam olarak orda olacaktır ona basmaya çalış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Tabii ki hemen deneyeceğim ancak aklıma takılan birkaç şey var. USB hata ayıklama kendi kendine kapanır mı, kapanmazsa eğer o uyarı ben sadece geliştirici seçeneklerinde olduğumda mı gelecektir? Umarım sadece orada gelmiyordur.

Tabii ki hemen deneyeceğim ancak aklıma takılan birkaç şey var. USB hata ayıklama kendi kendine kapanır mı, kapanmazsa eğer o uyarı ben sadece geliştirici seçeneklerinde olduğumda mı gelecektir? Umarım sadece orada gelmiyordur.
Hayır kapanmaz.Telefonu sıfırlarsan kapanır

diye.
Eki Görüntüle 1026822

Ekranın sağ tarafına dokun sola yanaşma yanlışıkla hayır diyebilirsin.Bilgisayardan programı açınca ekran program ekraanı görmezse olmamış demektir

Tek gereken hata ayıklamanın açık olması ve bilgisayara izin vermen.Program telefonada kendini otomatik olarak kuracak ve çalışacaktır
Bilgisayara izin veriyorum ancak herhangi bir şey olmuyor. Telefondan da OK yazan yere basıyorum sanırım ama bir şey olmuyor. Sağ tarafta her yere bastım illaki OK'e denk gelmesi lazım.

Bilgisayara izin veriyorum ancak herhangi bir şey olmuyor. Telefondan da OK yazan yere basıyorum sanırım ama bir şey olmuyor. Sağ tarafta her yere bastım illaki OK'e denk gelmesi lazım.
Android sürümü 7 mi idi telefonun?
Ben kendi telefonumda klavye bağlayarak o tuşa basmayı denicem.OTG kablon varsa klavye bağlayabilrisin.Ben birazdan deneyeceğim oluyorsa nasıl yapacağını söylerim

Geri
Yukarı