Ekranı değişmiş iPhone 11 alınır mı?

Bütçe
13000

nemooo

Picopat
Daha fazla  
2.el XS almayı düşünüyordum 11 fiyatlarına baktım 13.000'e ekranı orijinali ile değişmiş Face ID çalışmıyor pil %82 buldum telefoncuda 6 ayda garanti veriyor harici hatasız dedi alınır mı sizce? Bakarken nelere dikkat etmem lazım fiyat bana mı ucuz geldi?

Şahsen ben Face ID çalışmayan telefonu almam. Herhangi bir şekilde içi açılmış telefonu hiç almam. İçi açılmamış bir telefon bakmanızı öneririm.

O fiyat da değişmiş ekrana sahip bir telefona göre çok ucuz. Tavsiye etmiyorum.

2.el XS almayı düşünüyordum 11 fiyatlarına baktım 13.000'e ekranı orijinali ile değişmiş Face ID çalışmıyor pil %82 buldum telefoncuda 6 ayda garanti veriyor harici hatasız dedi alınır mı sizce? Bakarken nelere dikkat etmem lazım fiyat bana mı ucuz geldi?

Eski iPhone X cihazımın Face ID'si bozuktu ve eziyet gibiydi önermem.

Ekranı orijinal ile değişmemiştir yüksek ihtimalle. Face ID yok, pil bir süre sonra değişim isteyecek vs.

Geri
Yukarı