Ekranı olmayan Redmi Note 8 Pro telefondaki dosyalar nasıl kurtarılır?

Erayv7

Centipat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller. Elimde ekranı olmayan Redmi Note 8 Pro model bir cihaz var. İçindeki fotoğrafları, dosyaları nasıl kurtarabilirim?

Kendiniz verilere ulaşamazsınız diye biliyorum eğer daha öncesinden Geliştirici Seçenekler > USB Hata Ayıklama seçeneğinden bilgisayarınıza yetki vermediyseniz. Telefonculara götürün geçici olarak ekran takıp belki aktarabilirsiniz. Aynı telefon bende de vardı. Su teması oldu ve telefonun ekran bozulmuştu. (Deniz Suyu) Telefon açılıyordu en azından titreşimlerden anlaşılıyordu ama hiç bir şekilde veri alamadım USB taktığımda ne yapacağım sorusunu cevaplayamadığım için. USB Hata Ayıklama açık olsaydı ki önerdiğim bir çözümdür, bilgisayarda bir program yardımıyla telefon ekranını bilgisayara yansıtabiliyoruz.

Anakart sağlamsa kurtarılabilir ama zor bir işlem diye biliyorum ama şunu söyleyebilirim telefon açılıyorsa PC'ye bağlayıp dosyalara ulaşabilirsin.

Anakart sağlamsa kurtarılabilir ama zor bir işlem diye biliyorum ama şunu söyleyebilirim telefon açılıyorsa PC'ye bağlayıp dosyalara ulaşabilirsin.
Telefona bağladığında Bu cihazla ne yapmak istiyorsun sorusunu nasıl cevaplayacak telefondan? Sadece Şarj, Dosya Aktarımı seçeneklerinden dosya aktarımı seçmesi gerekiyor telefondan.

Geri
Yukarı