Çözüldü Ekranın bu şekilde olması normal mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NothingGood

Hectopat
Makaleler
2
Ekran kartı
GTX1650
Herkese iyi günler. İkinci el bir cihaz aldım ve videodaki gibi bir pembe ekran sorunuyla karşı karşıyayım. Çizgi şeklinde hemen gidip geliyor. Driver yüklenirken yapması normal mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kullanırken yine yaptı. Televizyona bağlıydı ve sadece laptop ekranında bunu yaptı. Bu, ekranda mı arıza var demek?
Laptop ekranınız arızalı olabilir. Televizyonda olmadıysa ekran kartında bir şey yoktur ama Laptop ekranında bir şey olduğu kesin

Çözüm
Kullanırken yine yaptı. Televizyona bağlıydı ve sadece laptop ekranında bunu yaptı. Bu, ekranda mı arıza var demek?
Laptop ekranında pek problem olduğunu ben sanmıyorum açıkçası. Sorun varsa eğer sokettedir. O da cihazı hareket ettirdiğinizde ekranda bozulmalar yaşarsınız. Kolay kolay durduk yere laptop panelinin hortlayacağını sanmıyorum. Laptop'a ekranı veren dahili GPU'da bir sorun var gibi geliyor bana. Laptop'a ekranı Nvidia vermiyor onda sorun olduğunu sanmıyorum. İntel dahili grafik ekran kartı sürücüsünü kurdunuz mu? Ayrıca siz TV'ye bağlayınca dahili GPU'ya değil harici GPU olan ekran kartına bağlamış oluyorsunuz. Bunu hatta Nvidia denetim masasından görebilirsiniz.

Herkese iyi günler. İkinci el bir cihaz aldım ve videodaki gibi bir pembe ekran sorunuyla karşı karşıyayım. Çizgi şeklinde hemen gidip geliyor. Driver yüklenirken yapması normal mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşların dediği gibi sadece driverse bilemem ama benim normal ekranim vardi masaüstü su döküldüğü için böyle olmuştu bi süre sonra kalici hale geldi kenara kaldirdim 5-6 ay sonra normale dondugunu farkettim

Yeni konular

Geri
Yukarı