Ekranın gidip gelmesi

tumer3k

Centipat
Bilgisayarımın işlemcisi değişti ve yeni ekran takıldı. Bugün kullanırken bilgisayarı ama bir şey oldu. Bununla mı alakalı bilmiyorum. 2 saat kullandım sorun yoktu daha sonrasında ise bilgisayarın ekranı gitti bu esnada Windows'un şu USB çıkarınca çıkan sesi geldi. Ekranda saçma sapan git geller oldu ve en sonunda ekran geldi. Bu esnada da USB takma sesi geldi. Neden olmuş olabilir?
Bu arada hiç emin değilim ama sanki bu olaydan sonra NVIDIA kuruldu gibi bilgisayarıma. Sanki sağ altta NVIDIA logosu yoktu da sonradan geldi. Yanlış görmüş de olabilirim. Bilgisayarda önceki ekran kartım NVIDIA değildi. Bilgisayar açıkken NVIDIA yüklendi otomatik ve böyle bir şey oldu diye düşündüm ben.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüler otomatik mi kuruldu? Otomatik kurulduysa DDU ile temizleyip manuel olarak yeni sürücüyü yüklemeyi deneyin.

Ekran kartının driveri çökmüş sanırım. Sürücüyü temiz bir şekilde silip driverin WHQL sürümünü indirmen lazım yani Windows onaylı sürümünü. Eğer yine sıkıntı çıkarsa sorun ekran kartında diyebiliriz.

Ekran kartının driveri çökmüş sanırım. Sürücüyü temiz bir şekilde silip driverin WHQL sürümünü indirmen lazım yani Windows onaylı sürümünü. Eğer yine sıkıntı çıkarsa sorun ekran kartında diyebiliriz.
Nasıl yapacağım?
@Selares @siriius hocam boş verin de onu az önce reboot ekranı hatası aldım. Siyah ekran. Bu bilgisayarımın parçaları değişmeden önce de oluyordu hala oluyor. Ekran kartı ,kasa, işlemci değişti. Şu an yine oluyor sorun. Anakartı ise garantiye yolladım bir sorun yok dendi. Test falan yapıp oyun oynamışlar sorun yokmuş. Ben 1 senedir bu sorundan sıkıldım artık. Bu sorun neyden kaynaklı olabilir?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı