Laptopta ekranın gidip gelmesi

snowlgnd

Hectopat
Merhaba arkadaşlar laptopumla alakalı bir problemim var yaklaşık 1 1:30 saat geçtikten sonra ekran gidip geliyor kafayı yemek üzereyim ne denediysem olmadı. Termal macunu yeniledim fanları temizledim sorunun işlemci veya ekran kartında olduğunu düşünmüyorum. Şöyle izah edeyim bu laptopun ekranı gidip geldiği zaman şöyle bir ses çıkıyor hani PC'ye USB bağlarsanız ya bir ses gelir USB'yi çıkarınca da bir ses gelir öyle ses geliyor ekran kapanıyor. USB takma çıkarma sesi geliyor hep böyle oluyor her ekran kapandığında USB takma çıkarma sesi geliyor.
1 1:30 saat geçtiğinde art arda böyle ekran gidip geliyor ve dediğim gibi USB bağlantı sesi geliyor ekrana okkalı bir yumruk atmama az kaldı sorunu bilen varsa yardımcı olabilir misiniz? Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen harici bir ekran kartınız var ve ekran kartı çipindeki sorundan dolayı devreye girip çıkıyor ve bu durumda sesli uyarı veriyor. Harici ekran kartını Aygıt Yöneticisi'nden devre dışı bırakıp test edin. Eğer sorun düzelirse ekran kartını işten anlayan bir teknik servise yeniden kalıplatıp taktırın.

Geri
Yukarı