Oyunda ekranın gidip gelmesi

Daha fazla  
Merhabalar benim sorunum sadece oyundayken ekranın gidip gelmesi. Sadece Zula'da oluyor bu ekranın gidip geldiğinde duvarların içini görüyorum. Monitörümle alakalı olduğunu sanmıyorum HDMI kablosuyla da denedim hala aynı. Sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

Bilgisayarın prize mi bağlı, uzatma mı?

GPU sürücünü DDU ile sil, tekrar yükle bakalım.

Eğer sürücüyü geri nasıl kuracağını bilmiyorsan işletim sistemini ve kaç bit olduğunu yaz.
Ayrıca GPU'yu da yaz.

Bilgisayarın prize mi bağlı, uzatma mı?

GPU sürücünü DDU ile sil, tekrar yükle bakalım.

Eğer sürücüyü geri nasıl kuracağını bilmiyorsan işletim sistemini ve kaç Bit olduğunu yaz.
Ayrıca GPU'yu da yaz.

Merhaba ekran kartım GT430 Windows 7 64 Bit PSU'dan olabilir mi platoon 200 Watt Power Power'den olma ihtimali var mıdır sadece oyundayken yapıyor Alt+Tab yapıyorum masaüstünde hiçbirsıkıntı yok.
Ve ekran kartınımın kullanımı 0'a düştüğü zaman oluyor bu ekranın gidip gelmesi.

Merhaba ekran kartım GT430 Windows 7 64 Bit PSU'dan olabilir mi platoon 200 Watt Power Power'den olma ihtimali var mıdır sadece oyundayken yapıyor Alt+Tab yapıyorum masaüstünde hiçbirsıkıntı yok.
Ve ekran kartınımın kullanımı 0'a düştüğü zaman oluyor bu ekranın gidip gelmesi.
PSU değil, PSU iyi bir şey değil ama bu farklı. Şu sürücüyü silmeyi ve geri kurmayı dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı