Ekranın köşesinde siyah nokta var

Frezzbe

Decapat
Daha fazla  
Ekranın köşesinde siyah nokta var ve monitör kaynaklı değil. Başka PC takıyorum monitöre, olmuyor ve ekran resmine yansıyor. Bir de sadece ana ekranda oluyor, oyuna falan girince gidiyor.

Ekran Alıntısı.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Masaüstü resminde olabilir hocam, onu kontrol et. Belki yüklediğin bir şeyden dolayı olabilir, masaüstü eklentisi gibi şeyler kenarda öyle bir nokta çıkmasına neden oluyor olabilir. Anti-virüs'le taratmayı dene. En kötü ihtimal ekran kartında sıkıntı olabilir.

Masaüstü resminde olabilir hocam, onu kontrol et. Belki yüklediğin bir şeyden dolayı olabilir, masaüstü eklentisi gibi şeyler kenarda öyle bir nokta çıkmasına neden oluyor olabilir. Anti-virüs'le taratmayı dene. En kötü ihtimal ekran kartında sıkıntı olabilir.
Sanmıyorum hocam, ekran kartında sorun olsaydı oyunlarda vs. de sorun çıkarırdı. Belki mining virüsü olur ama görev yöneticisinde çıkar o, zaten çok düşük bir ihtimal. Büyük ihtimalle duvar kağıdı kaynaklı.

Masaüstü resminizi değiştirmeyi deneyin.

Sanmıyorum hocam, ekran kartında sorun olsaydı oyunlarda vs. de sorun çıkarırdı. Belki mining virüsü olur ama görev yöneticisinde çıkar O, zaten çok düşük bir ihtimal. Büyük ihtimalle duvar kağıdı kaynaklı.

Duvar kağıdını değiştirincede oluyor bir de PC'nin fanları Full hızda dönüyor.

Tam ekran bir sayfada/oyunda da aynı mı? Eğer öyleyse ya öne bir program geçiyor ya da ölü piksel var.

Yeni konular

Geri
Yukarı