Ekranlara görüntü gelmiyor

steelshu

Centipat
Daha fazla  
Bir program ile çözünürlük ayarlamaya çalışıyordum. 2 ekran kullanıyorum soldaki ekrana yapmaya çalışırken sağdakine yaptım. O öyle kaldı orada da delete all yazıyordu. Yani çözünürlükler yazıyordu. Orada delete all yazısına bastım normal kendi çözünürlüklerine geri döner diye. Bastığım gibi iki ekran da gitti. Ne yapsam da düzeltemedim. Yardımcı olur musunuz?

Bir program ile çözünürlük ayarlamaya çalışıyordum. 2 ekran kullanıyorum soldaki ekrana yapmaya çalışırken sağdakine yaptım. O öyle kaldı orada da delete all yazıyordu. Yani çözünürlükler yazıyordu. Orada delete all yazısına bastım normal kendi çözünürlüklerine geri döner diye. Bastığım gibi iki ekran da gitti. Ne yapsam da düzeltemedim. Yardımcı olur musunuz?
Televizyona bağlayıp görüntü alabilirseniz ayarlarında düzelte bilirsiniz.

Nasıl yapcam yardımcı olur musunuz bi iletişim adresi verseniz

Televizyona bağladıktan sonra bilgisayarı sıfırlasam düzelir mi? Ayarlardan

Şu anda düzelttim iki monitörde açık ama sağ monitördeki çözünürlük eski çözünürlüğü değil onu nasıl eski ayarına döndürebilirim yani eski çözünürlük ayarlarına, önceden en fazla 1366 vardı diye hatırlıyorum şimdi 1600 var karıştı hep bunu sıfırlamanın bi yolu yok mu

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi
Nasıl yapcam yardımcı olur musunuz bi iletişim adresi verseniz

Televizyona bağladıktan sonra bilgisayarı sıfırlasam düzelir mi? Ayarlardan

Şu anda düzelttim iki monitörde açık ama sağ monitördeki çözünürlük eski çözünürlüğü değil onu nasıl eski ayarına döndürebilirim yani eski çözünürlük ayarlarına, önceden en fazla 1366 vardı diye hatırlıyorum şimdi 1600 var karıştı hep bunu sıfırlamanın bi yolu yok mu
Masaüstüne sağ tık yap görüntü ayarları var ordan yapabilirsiniz.
NVIDIA ekran kartınız varsa orada da çözünürlük ayarları ve doldur, sığdır, gibi ayarlar var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı