Kapalı Ekransız iPhone 6S

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet
Ben bakıyorum hocam. Cihaz işlem görmüş bu arada. Şahsen ben bu parayı bu telefona vermem.
Kardeşim sen şaka mısın? Cihazda ne işlem varmış söylesene? Pil değişimi var bir tek.

Kardeşim şimdi saçma sapan marka bir pil takmışsın, zaten bu cihazda piyasadaki çoğu çakma ekran düzen tutmuyor. Yazı boyutu vb. ayarlama yaparken atıyor. Yani gider o pili kötü dediğin kozmetiği kötü dediğin cihazı alirım daha iyi. En azından içi açılmamış olur, güvenim tam olur.

Kardeşim şimdi saçma sapan marka bir pil takmışsın, zaten bu cihazda piyasadaki çoğu çakma ekran düzen tutmuyor. Yazı boyutu vb. ayarlama yaparken atıyor. Yani gider o pili kötü dediğin kozmetiği kötü dediğin cihazı alirım daha iyi. En azından içi açılmamış olur, güvenim tam olur.

O ilandaki cihazın ekran rengine bakarak değişim gördüğünü anlamak hiç zor değil. Git ne alıyorsan al sanki zorla aldırıyoruz.
O gördüğün pil de gayet ortalama bir pildir Allah rızası için bilmeden konuşmasın kimse lütfen.

Not: ürünü almak isteyen olursa tekrardan ilan açacağım. Profilden bulabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı