Alıcı iPhone SE (2016) - iPhone 6 - 6s

Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet

st_140523

Hectopat
Merhaba, başlıkta belirttiğim model telefonları alabilirim. Telefonda kırık-çatlak olmaması ve Touch ID'nin aktif olması önemli. Fiyat olarak net bir şey yok aklımda teklifiniz ile beraber yazabilirsiniz.

Yalova ilinde yaşıyorum, Param Güvende ile alabilirim. Daha önce satışlarım ve alışlarım oldu.
İstanbul'da yaşıyorum maalesef Param Güvende uygulamasına hiç güvenmiyorum sattığım telefon hurda olarak geri geldi.

İstanbul'da yaşıyorum maalesef Param Güvende uygulamasına hiç güvenmiyorum sattığım telefon hurda olarak geri geldi.

Elinizde model olarak ne bulunuyor ve ne kadar fiyat düşünüyorsunuz?

Bende öyle bir durum olmaz dediğim gibi referanslarım mevcut ancak güvenmemenizi anlayabiliyorum.

Elinizde model olarak ne bulunuyor ve ne kadar fiyat düşünüyorsunuz?

Bende öyle bir durum olmaz dediğim gibi referanslarım mevcut ancak güvenmemenizi anlayabiliyorum.
iPhone 6 var kırığı falan yok fiyat konusunda emin değilim şu an şehir dışındayım gerçekten güvenilir olduğunuzu kanıtlarsanız 1-2 hafta sonra İstanbul'a gelince satabilirim.

iPhone 6 var kırığı falan yok fiyat konusunda emin değilim şu an şehir dışındayım gerçekten güvenilir olduğunuzu kanıtlarsanız 1-2 hafta sonra İstanbul'a gelince satabilirim.

Eğer o zamana kadar alım yapmamış olursam uygun olduğunuz zaman anlaşırsak alabilirim. Güven konusunda sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı