Eksa E900 Pro kaç TL vergi çıkar?

Bu postane dediğimiz yer her mahallede olan fatura ödenen yer mi?

Mahallede olan fatura ödediğiniz yere gitmeyeceksiniz. Şehrinizde bulunan ana postaneye gideceksiniz. Artık o ana postane neresi ise.

Örnek olarak mmahallede postane var ama benim ürünüm Heykel'de olan büyük postanede duruyor ana postane ne var ne yok orada.

PTT Konya şubesi gibi. Mahalledekine giderseniz bana söylenirsiniz. :D

Mahallede olan fatura ödediğiniz yere gitmeyeceksiniz. Şehrinizde bulunan ana postaneye gideceksiniz. Artık o ana postane neresi ise.

Örnek olarak mmahallede postane var ama benim ürünüm Heykel'de olan büyük postanede duruyor ana postane ne var ne yok orada.

PTT Konya şubesi gibi. Mahalledekine giderseniz bana söylenirsiniz. :D
Hocam bizim buralarda mahalledeki ptt çalışıyor :D. Merkezde de değilim. Merkez şubeden buraya. Burdan evime geliyor.

Hocam bizim buralarda mahalledeki PTT çalışıyor :D. Merkezde de değilim. Merkez şubeden buraya. Buradan evime geliyor.

Eğer elden teslim alınacaksa bulunduğunuz semtte olan PTT'ye gideceksiniz.

Direk merkez içine değil tabii orada benim hatam da var. Örnek olarak istanbuldasınız avcılarda oturuyorsanız avcıların ana şubesine gideceksiniz.

Mahallede bulunana değil. :D

Ciddi olup olmadığını pek anlamadım açıkcası. Bunu bilmiyorsanız eğer durum biraz tuhaf. Bilip yapıyorsanız daha bir tuhaf ama evet hocam. Postane orası.
Arkadaşın postane dediği yerden bahsediyorum. Her ptt ye gelen kargonun mahalle postanesine gelmesi garip geldi ki öyle de değilmiş arkadaşın belirttiği üzere.

Daha elime ulasmadan hevesim kursagimda kaldi 70 TL vergi cikti kimsenin dedigine inanmayin arkadaşlar...(umarım ürün bari saglam çıkar)

Dosya Ekleri

• 20210318_135849.jpg
    20210318_135849.jpg
    63,5 KB · Görüntüleme: 40

Geri
Yukarı