Eksa E900 Pro vs Corsair HS35

01Asmodeus

Hectopat
300 TL bütçem var çok fazla FPS oyunu oynamıyorum ama arada Valorant CS:GO tarzı oyunlar oynadığım oluyor. Ses kalitesi benim için önemli. Şu anki kullandığım kulaklık rm K5 ve derileri dökülüyor o yüzden hem rahat hem de terletmediği için kumaş pedli kulaklık almayı düşünüyorum sizce hangisini almalıyım.

Hs35'te plastik kırılma sorunu var

Hs35'te plastik kırılma sorunu var
Bilmiyordum hocam teşekkür ederim ekipmanlarımı öyle hor kullanmam ama yine de hs 35 ten biraz soğudum şuan. Bu bütçede kumaş pedli bir öneriniz varmıdır?

Bilmiyordum hocam teşekkür ederim ekipmanlarımı öyle hor kullanmam ama yine de hs 35 ten biraz soğudum şuan. Bu bütçede kumaş pedli bir öneriniz varmıdır?
Rica ederim. Bu bütçede Ch321 ve Tronsmart sono'yu çok öneriyorlar.Çok hakim değilim.Hs35'te kırılma problemlerini yaşayanları görmüştüm o yüzden yazayım dedim.Dediğim gibi ch321 ve tronsmart sono olabilir.

Gamebooster h03 dragon king var titreşimli ve 7.1 incelemesini de forumda bulamadım belki sizin bir bilginiz vardır?
Bu kulaklığı bilmiyorum ama forumda marka olarak gamebooster'ı pek önermiyorlar.Benim kulaklıklar hakkında bir benzetmem vardır. 300 400 tl ve bunun aşağı bütçelerde titreşimli,3D sesli,7.1 olan kulaklıkları şuna benzetirim: Güzel yapılamayan yemeğe fazla yağı ve acıyı koyup tadını güzelleştirmeye çalışmak gibi görüyorum.

Bu kulaklığı bilmiyorum ama forumda marka olarak gamebooster'ı pek önermiyorlar.Benim kulaklıklar hakkında bir benzetmem vardır. 300 400 tl ve bunun aşağı bütçelerde titreşimli,3D sesli,7.1 olan kulaklıkları şuna benzetirim: Güzel yapılamayan yemeğe fazla yağı ve acıyı koyup tadını güzelleştirmeye çalışmak gibi görüyorum.
Teşekkür ederim tavsiyeniz için banada bir e900 veya e900pro yolu göründü (sizce 15 dolar fark verip prosunu almaya değer mi? )

Geri
Yukarı