SgH30 vs Eksa E900 Pro

Son bir soru daha soracağım sizce E900 mü yoksa Mpow BH415 mi?

BH sanırım Air Wireless'ın bir versiyonu. Kendisi çıkarılabilir mikrofondan dolayı bazen çalışmayan bir mikrofona sahip. Arada bağlantısı gidebiliyor. Mesafe arttıkça ses de azalıyor gibi bir durum var. 3 hafta önce modeli yenileyerek Pro modelini çıkardılar. Kendim de Mpow Air Pro siparişi verdim 2 gün önce. Beklerseniz incelemesini yapıp Void Pro ve Cloud 2 ile karşılaştırmasını yapacağım.

BH sanırım Air Wireless'ın bir versiyonu. Kendisi çıkarılabilir mikrofondan dolayı bazen çalışmayan bir mikrofona sahip. Arada bağlantısı gidebiliyor. Mesafe arttıkça ses de azalıyor gibi bir durum var. 3 hafta önce modeli yenileyerek Pro modelini çıkardılar. Kendim de Mpow Air Pro siparişi verdim 2 gün önce. Beklerseniz incelemesini yapıp Void Pro ve Cloud 2 ile karşılaştırmasını yapacağım.
aliexpressdenmi alıyorsun çünkü eğer seversem kupon arkadaşlığı ile fiyatını düşüreceğim de. ürün linkini atabilir misin?

Bu aslında sizin tercihinizdedir. Eğer kablosuz bir kulaklığım olsun ve yarı yolda bırakmasın uygunda olsun derseniz mpow tercih edersiniz.

Ancak kablosuz kulaklıklar bana hitap etmiyor ben kabloyla kullanırım derseniz E900 Pro alırsınız.

E900 Pro çoğu özelliği bakımdan Mpow'dan daha üstün bir kulaklıktır ancak Mpow'da kablosuz özelliği bulunmakta. Kısaca bu seçim sizin bütçenize ve kullanım şeklinize bakıyor.

Bu aslında sizin tercihinizdedir. Eğer kablosuz bir kulaklığım olsun ve yarı yolda bırakmasın uygunda olsun derseniz mpow tercih edersiniz.

Ancak kablosuz kulaklıklar bana hitap etmiyor ben kabloyla kullanırım derseniz E900 Pro alırsınız.

E900 Pro çoğu özelliği bakımdan Mpow'dan daha üstün bir kulaklıktır ancak Mpow'da kablosuz özelliği bulunmakta. Kısaca bu seçim sizin bütçenize ve kullanım şeklinize bakıyor.
Hocam Mpow Fury X modeli olarak biliyorum ben. Daha üstün olması gerek kendisinin. Fury X'in Cloud 2 ile kıyaslanacak düzeyde diye geçiyor. Üstelik Pro modeli 100 dolar MSRP'ye sahip amerikada.

Hocam E900 de çinden gelecek?
evet ama sen inceleme yaptığın zaman benim kulaklık yolda olucak ve iade zorlaşıcak

bende kablolu severim ve özellik bakımından E900 Pro daha üstün gibi duruyor bu yüzden E900 Pro almak daha mantıklı gibi

5.'yi seçmeniz gerektiğini unutmayın.

Üstte alma rehberim ve incelemem var, linke oradan ulaşabilirsiniz.
Hocam sizin attığınız linke basınca karşımıza seçenek çıkmıyor direkt ürün çıkıyor. Linke bir daha bakar mısınız doğru mudur diye? Bugün sipariş verecektim ama seçenekler çıkmayınca size bir danışayım dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı