Eksa E900 Pro vs Corsair HS35

Yok hocam, HS35'in ses kalitesi E900 Pro'dan daha kotu. Ses seviyesi ses kartiniza bagli -benimki kalitesiz oldugu icin azdi- ve zaman gectikce E900 Pro'nun her anlamda daha kaliteli oldugunu anladim.

Kesinlikle deger, zaten pro almayacaksani hic almayin. Ses karti sadece pro modelde var. Ses karti olmadan HS35 ile farki yok diyebiliriz.

Yok hocam, HS35'in ses kalitesi E900 Pro'dan daha kotu. Ses seviyesi ses kartiniza bagli -benimki kalitesiz oldugu icin azdi- ve zaman gectikce E900 Pro'nun her anlamda daha kaliteli oldugunu anladim.

Kesinlikle deger, zaten pro almayacaksani hic almayin. Ses karti sadece pro modelde var. Ses karti olmadan HS35 ile farki yok diyebiliriz.
tamam hocam yarın pro modelimi sipariş vereceğim indirimlerle birlikte sanırım 23 dolar gibi bir fiyata gelicek (kulaklık konusunda çok bir bilgim yok onun için soruyorum ses kartı tam olarak neye yarıyor ?)

forumları bu yüzden seviyorum forumlardaki arkadaşlar sayesinde rampage sector mousesini öğrenmiştim ve şimdi bu kulaklık yavaş yavaş bütün ekipmanları diziyorum :D

Anakarttaki ses yongasindan bağımsız olarak kendi ses kartını kullanıyor. Üst düzey anakart yoksa büyük bir nimet. Mikrofondan cızırtı azalıyor, hoparlörün ses seviyesi falan artıyor.

Ben 3 aydır kullanıyorum Eksa E900 Pro, buranın önerisi ile almıştım. Pek memnun kalmadım açıkçası, pedler yumuşak olmasına rağmen inanılmaz rahatsız bir kulaklık, kafamı ve kulağımı çok sıkıyor. Arkadaşlarım mikrofonun çokta iyi olmadığını söyledi Discordda konuşurken, öte yandan 7.1'i gayet iyi çalışıyor eğer ilgin varsa. Çok dandik bir uygulaması var, zaten winrar ile mi ne indiriyorsun ama kullanması kolay. Oyun dışında kullanmıyorum, çünkü 1 saatten uzun kullanınca kafam ve kulağımı sıkıyor. Film, müzik, Tiwtch gibi uygulamaları kullanırken Sony kulaklık kullanıyorum çünkü bunlarda pek iyi değil kulaklık. Özetle oyun ve 7.1 arıyorsan güzel kulaklık ama rahatlık olsun film-dizi-müzikte tüketeyim dersen başka tercihlere yönel derim.

Ben 3 aydır kullanıyorum Eksa E900 Pro, buranın önerisi ile almıştım. Pek memnun kalmadım açıkçası, pedler yumuşak olmasına rağmen inanılmaz rahatsız bir kulaklık, kafamı ve kulağımı çok sıkıyor. Arkadaşlarım mikrofonun çokta iyi olmadığını söyledi Discordda konuşurken, öte yandan 7.1'i gayet iyi çalışıyor eğer ilgin varsa. Çok dandik bir uygulaması var, zaten winrar ile mi ne indiriyorsun ama kullanması kolay. Oyun dışında kullanmıyorum, çünkü 1 saatten uzun kullanınca kafam ve kulağımı sıkıyor. Film, müzik, Tiwtch gibi uygulamaları kullanırken Sony kulaklık kullanıyorum çünkü bunlarda pek iyi değil kulaklık. Özetle oyun ve 7.1 arıyorsan güzel kulaklık ama rahatlık olsun film-dizi-müzikte tüketeyim dersen başka tercihlere yönel derim.
Önerdiğiniz birşey varmı?

Yok dostum, bende çok anlamadığım için Technopat sorup almıştım, buradaki insanlar önerince aldım. Ama Amazonda indirimler var, onlara bakabilirsin. HyperX indirimleri falan var, kaliteden şaşma derim.
Kişiden kişiye çok değiştiği için birşeye de karar vermek zor bazıları e900pronun çok rahat ve saatlerce takılabildiğini söylemişler günde çok uzun saatler başımda kaldığı için gönül isterdi ki kumaş pedli bulalım ama bu bütçede sanırım hs 35 ten başka kumaş pedli yok ve hs 35 te kırılıyor
O yüzden yapacak çok da birşey yok salı günü e900pro siparişimi vermeyi düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı