Eksa E900 Pro'nun 7.1 deneyimi nasıl?

Müzik için çok güzel. Oyun için soracak olursanız, oyundan oyuna değişiyor. Valorant için mükemmel, R6 için rezalet diyebilirim,Cs için güzel. Kısacası şöyle, R6 mapleri hep ev gibi kapalı yerler olduğu için ateş sesleri ile ayak sesi karışıyor. Gürültü önleyici ayarı olmadığı için düzelmiyor bu sorun. Ekolayzer ile de düzeltemedim. Metal çerçeve gözlük kullanıyorum. 1 saat içinde rahatsız etmeye başlıyor ama en gevşek ayara alırsanız kulaklığın bandını, rahatsız etmemeye başlıyor. Dışarı çok ses veriyor. Sesi kaliteli. 7.1 açık müzik dinlemeyin bence çünkü kulaklık patlayacak gibi oluyor.
Sorunları kişiden kişiye değişecek sorunlar olduğu için alınabilir bir kulaklık.
Oyun dışı 7.1 kapalı tutuyorum.

Müzik için çok güzel. Oyun için soracak olursanız, oyundan oyuna değişiyor. Valorant için mükemmel, R6 için rezalet diyebilirim, CS için güzel. Kısacası şöyle, R6 mapleri hep ev gibi kapalı yerler olduğu için ateş sesleri ile ayak sesi karışıyor. Gürültü önleyici ayarı olmadığı için düzelmiyor bu sorun. Ekolayzer ile de düzeltemedim. Metal çerçeve gözlük kullanıyorum. 1 saat içinde rahatsız etmeye başlıyor ama en gevşek ayara alırsanız kulaklığın bandını, rahatsız etmemeye başlıyor. Dışarı çok ses veriyor. Sesi kaliteli. 7.1 açık müzik dinlemeyin bence çünkü kulaklık patlayacak gibi oluyor.
Sorunları kişiden kişiye değişecek sorunlar olduğu için alınabilir bir kulaklık.
Oyun dışı 7.1 kapalı tutuyorum.

Kaç TL vergi ödedin

Yeni konular

Geri
Yukarı