Eksik DLL dosyaları tespit etme

Özellikle Bora Dere gibi birinin karşısında bu cümleyi hiç kurmayın.
Bunun Bora Dere olmakla alakası yok. ProcMon ve raporları ile biraz haşır neşir olan herkes bunu anlayacaktır.
Özür dilerim hocam ben sadece Epic Games yerine Steam tercih ederse hata çıkmaz demiştim zaten çıksa bile Steam forumlarına bakıp çözebilir.
Orijinal oyun servisi tercih etmenin avantajlarından biri de dosya bütünlüğünü doğrulayabilmek. Bu özellik Epic Games'te de var. Sadece Steam'de değil.

Bunun Bora Dere olmakla alakası yok. ProcMon ve raporları ile biraz haşır neşir olan herkes bunu anlayacaktır.

Orijinal oyun servisi tercih etmenin avantajlarından biri de dosya bütünlüğünü doğrulayabilmek. Bu özellik Epic Games'te de var. Sadece Steam'de değil.
Hocam forumda DLL hataları konusunda her konuda siz çıkıyorsunuz onu o yüzden dedim :D.

@Jotaro @Alamut Harameyn arkadaşlar, konuyu dağıtmayın. Çözüm içerikli hiçbir şey sunmadığınız gibi yanlışlarınız da var.

Kardeşim çözümü sundum ben. Yanlışım falan da yok. DLL hataları yanlışlarla doğar. Belirli program ile hatalı DLL'ler bulunur silinir. Bunun prosüdürü böyle işler. Konuyu bilmediğin gayet ortada ama beni sakın yanlış anlamayın efendim. DLL eksik hatası sadece bir yazımdır. Reelde sadece yanlış bir dosyadır. Aksini belirtmek isterseniz her zaman açığım.
Peki API-ms-Win-CRT hataları?
Genelleme yapmayın.
Özellikle bora dere gibi birinin karşısında bu cümleyi hiç kurmayın.

Genelleme yapmadım efendim. Ayrıca bora dere denen şahıs ilah da değil. Hepimiz insanız ama bu sorunun çözümü. Bellidir farklı yolları vardır başlangıç eksik değil yanlış dosyaları bulmaktır. Bu hatayı yaşayan kimse PC'de illaki bir yanlışlık yapmıştır.

Kardeşim çözümü sundum ben.
Çözüm dediğiniz şey internetten ara demek, burası internet değil mi?
İnternette çözümleri var.
Ayrıca kimseyi dinleme ne demek? Adam kimi dinleyeceğini sana mı soracak?
Konuyu bilmediğin gayet ortada
Konuyu takip edin, konu sahibi raporunu paylaşınca bakın bakalım konuyu biliyor muyum bilmiyor muyum.
Kardeşim haklısın fakat önceden yüklenmiş crack oyunlar ve dosyalar kullandınız belli ki. İşte dosyalar. Systemwow64 veya 32'de kalıcı oluyor.
Klasör adları yanlış. SysWOW64 ve System32 olacak.
Belirli program ile hatalı DLL'ler bulunur silinir.
Belirli program Process Monitor zaten.

Yanlış bilgi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyur kardeşim sonuna kadar git işlemler bitince PC'ni yeniden başlat.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyur kardeşim sonuna kadar git işlemler bitince PC'ni yeniden başlat.
Elle DLL tamiri ileride başka sorunlara yol açar.

Yeni konular

Geri
Yukarı