Steam Eksik dosya ayrıcalıkları hatası

Teknolojik112

Hectopat
Daha fazla  
İnterneti köküne kadar sömürüp bulabildiğim tüm yöntemleri denedim ama çözüm bulamıyorum. Steam'de yüklü birçok oyunum var ve hiçbirini oynayamıyorum bile. Steam'i silip yükledim, oyunun dosya konumunu değiştirdim ama çözüm olmadı. Her seferinde aynı hatayı alıyorum. Bildiğiniz bir çözüm var mıdır?

aynı hatayı benim de yasadıgımı gorebilirsiniz. tam suanda hatayı cozdum. Su ana kadar soylenen hic bir sey ise yaramamıstı ama sadece steami kapatıp yonetici olarak calıstırıp sıkıntı olan (yani bende D klasörü) klasörü onarırsanız hata cozuluyo. En azından ben de cozuldu.
Bunu deneyin.

Bir hafta önce denemiştim hocam. Hatta sorunumu çözdüğü için gayet halimden memnundum ama bi' 2-3 gün önce artık yönetici olarak çalıştırmak da bir işe yaramamaya başladı. Sanırım tanrı oyun oynamamı yasakladı.
@reptile

Hocam oyunu d diskinden sildim yine aynı hatayı alıyorum c diskine indirebiliyorum fakat d diskine inmiyor.
Hata şundan kaynaklıymış Steam steamapps klasöründeki downloading klasörüne erişemiyormuş güvenlik izinleri nedeniyle.
Dosyaya sağ tıklayıp güvenlik sekmesine girip düzenleye basıp everyone isminde yetkili ekliyip ona tam yetki verirseniz oluyor.
Bunu deneyin bir de.

İnterneti köküne kadar sömürüp bulabildiğim tüm yöntemleri denedim ama çözüm bulamıyorum. Steam'de yüklü birçok oyunum var ve hiçbirini oynayamıyorum bile. Steam'i silip yükledim, oyunun dosya konumunu değiştirdim ama çözüm olmadı. Her seferinde aynı hatayı alıyorum. Bildiğiniz bir çözüm var mıdır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bi ihtimal?

Bunu deneyin bir de.
Yardım etmeye çalışmanız için size minnettarım hocam ama belirttiğim gibi internette denenebilecek neredeyse herşeyi denedim zaten. Yine de yardımınız için sağolun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bi ihtimal?
Oyunları silip yüklemek dışında herşeyi denedim hocam. Oyunlarımın neredeyse hepsi 100GB üstü olduğu için çok uğraştırıcı gelmişti.

Geri
Yukarı