Steam Eksik dosya ayrıcalıkları hatası

bora1094

Centipat
Daha fazla  
1691523016910.png

Arkadaşlar hiçbir sıkıntı yokken dün boyle bir hata aldım. İlk önce bilgisayarımda yüklü olan ETS 2'yi açarken bu sorunu yaşamıştım hatta. 48 betasını yükledikten sonra çıktı karşıma ne kadar alakası var bilemem. Dosyaları doğruladım vs. sorun çözülmedi sonra sildim tekrar yüklemek istedim yüklerken bu hatayı aldım sonra Steam'i kapatım yonetici olarak çalıştırdım bir sıkıntı çıkmadı. Ama sonra oyun yüklerken fotoğraftaki hatayı alıyorum. Her oyunda bu boyle. Sorunun çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1895116

Arkadaşlar hiçbir sıkıntı yokken dün boyle bir hata aldım. İlk önce bilgisayarımda yüklü olan ETS 2'yi açarken bu sorunu yaşamıştım hatta. 48 betasını yükledikten sonra çıktı karşıma ne kadar alakası var bilemem. Dosyaları doğruladım vs. sorun çözülmedi sonra sildim tekrar yüklemek istedim yüklerken bu hatayı aldım sonra Steam'i kapatım yonetici olarak çalıştırdım bir sıkıntı çıkmadı. Ama sonra oyun yüklerken fotoğraftaki hatayı alıyorum. Her oyunda bu boyle. Sorunun çözümü var mıdır?
Yönetici hesapta mısınız?

Daha önce forumda konu açılmış ve arkadaş çözüm yolunu bulmuş bakın belki işinize yarar hocam.

Bu sorun, Anti-Virüs programları Steam'i veya oynadığınız oyunu bloke ettiğinde ortaya çıkabilir. Bu sorunu çözmek için Anti-Virüs programınızı, Steam'i ve oyunu bloke etmeyecek şekilde yapılandırmanız gerekmektedir.

Başka bir bulduğum konuda ise şu yazıyor:

Hata şundan kaynaklıymış Steam steamapps klasöründeki downloading klasörüne erişemiyormuş güvenlik izinleri nedeniyle. Dosyaya sağ tıklayıp güvenlik sekmesine girip düzenleye basıp everyone isminde yetkili ekleyip ona tam yetki verirseniz oluyor.

Eki Görüntüle 1895116

Aynı hatayı benim de yasadıgımı gorebilirsiniz. Tam şu anda hatayı cozdum. Su ana kadar soylenen hiçbir şey ise yaramamıstı ama sadece Steam'i kapatıp yonetici olarak calıstırıp sıkıntı olan (yani bende D klasörü) klasörü onarırsanız hata cozuluyor. En azından ben de cozuldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı