Eksik kargo gelirse ne yapmalıyım?

Kargocular pakedi verip kaçıyor, yanında açma şansınız olacağını pek sanmıyorum ama mouse'u ve pad'i iki ayrı paketle de yollamazlar. İkisi aynı poşette olduğu için 1 gözüküyor, sorun olmaz.

Kargocular pakedi verip kaçıyor, yanında açma şansınız olacağını pek sanmıyorum ama mouse'u ve pad'i iki ayrı paketle de yollamazlar. İkisi aynı poşette olduğu için 1 gözüküyor, sorun olmaz.
Teslim aldığına dair imzayı atmazsan istediği yere kaçabilir, almadım der çıkarsın işin içinden.

Teslim aldığına dair imzayı atmazsan istediği yere kaçabilir, almadım der çıkarsın işin içinden.

MNG Kargo ile ilgili şikayetleri okuduğumda, kargoyu teslim alacak kişi evde olmamasına rağmen kargocu kargoyu kapının önüne bırakıp gitmiş.

Dostum belli başlı siteler var güvenilir müşteri dostu, oralardan alışveriş yaptığın sürece yaşamazsın sorun.

Sizce Sinerji güvenilir bir site midir?

Valla artniyet varsa herşey yapılır. Aldığım ürünü şahsen almadım demem. Birkaç yıl önce imza veya TC istiyorlardı. Artık zile basıp adımı soruyor, paketi verip gidiyor. Temas yok, ben memnunum.

MNG Kargo ile ilgili şikayetleri okuduğumda, kargoyu teslim alacak kişi evde olmamasına rağmen kargocu kargoyu kapının önüne bırakıp gitmiş
Ben kaç kere kargo getirttim hiç imza attırmadılar, hep kendileri imzalamışlardı.
Valla artniyet varsa herşey yapılır. Aldığım ürünü şahsen almadım demem. Birkaç yıl önce imza veya TC istiyorlardı. Artık zile basıp adımı soruyor, paketi verip gidiyor. Temas yok, ben memnunum.
İşler iyi gittiğinde bir sorun olmaz ama işler kötüye sarar ve ciddiyete binip mahkemeye giderse o kişiye o imzanın hesabı sorulabilir, yanlış beyan verene de yanlış beyanı sorulabilir. Ben kargocu olsam; teslim eder, bekler, onayı alır öyle giderdim. Uzaktan satışlarda iade edilecek kurum kargo şirketi diye biliyorum.

Geri
Yukarı