Eksik yüklenen sürücüler nasıl yüklenir?

Amacın yardımcı olmak mı yoksa rencide etmeye çalışmak mı? Ben bunları çok iyi bildiğimi iddia etmiyorum. Sadece daha önce forumda aygıt kimliğini aratıp ne idüğü belirsiz sitelerden inf dosyaları yüklendiğini gördüm. Neyse sürücüleri buldum zaten, iyi forumlar.
Çok iyi bilmiyorsan emin olmadığın konularda da konuşmayacaksınız o zaman. Bu kadar basit. Konu çözüldüğüne göre kilitlenebilir.

Çok iyi bilmiyorsan emin olmadığın konularda da konuşmayacaksınız o zaman. Bu kadar basit. Konu çözüldüğüne göre kilitlenebilir.
Ya sen yazdıklarımı tam okumuyorsun yada forum denen şeyi bilmiyorsun. Burda herkes bilgisayar mühendisi veya kahin değil. Burda herkes bildiği kadarıyla yorum yapıyor veya yardımcı olmaya çalışıyor. Ayrıca konuda hiçbir mesajımda ben herşeyi biliyorum ve çok bilgiliyim yazmadım. Zaten herşeyi bilsem burda konu açıp çözüm aramakla ne uğraşayım. Sana iyi forumlar dilemiyorum. 😀

Ya sen yazdıklarımı tam okumuyorsun ya da forum denen şeyi bilmiyorsun. Burada herkes bilgisayar mühendisi veya kahin değil. Burada herkes bildiği kadarıyla yorum yapıyor veya yardımcı olmaya çalışıyor. Ayrıca konuda hiçbir mesajımda ben her şeyi biliyorum ve çok bilgiliyim yazmadım. Gerçi size göre bilmediğin konularda fikir üretmek bile yanlış. Sana iyi forumlar dilemiyorum. 😀

Tamamdır hocalarım sakin :D sorun çözüme kavuştu zaten. Konu sahibinin bir yanlışını düzeltmiş olduk. Herkes hata yapabilir.

Tamamdır hocalarım sakin :D sorun çözüme kavuştu zaten. Konu sahibinin bir yanlışını düzeltmiş olduk. Herkes hata yapabilir.
@Taylan Dinler pek sakin olamıyor ve tuhaf tepkiler veriyor. Tartışmanın çıkış konusu zaten saçma sapan birşey. Ben bu şekilde sürücü yüklemek istemiyorum diyorum o sen bu konuda bilgi sahibi değilsin yazma birşey diyor. Şaka gibi. 😀

@Taylan Dinler pek sakin olamıyor ve tuhaf tepkiler veriyor. Tartışmanın çıkış konusu zaten saçma sapan bir şey. Ben bu şekilde sürücü yüklemek istemiyorum diyorum adam sen bu konuda bilgi sahibi değilsin yazma bir şey diyor. Şaka gibi. 😀

Tamamdır hocam sakin. İkinize de söylüyorum. Konu sahibinin bir yanlışını düzelttik. Burada bizim üstümüze düşen sorumluluk yanlışı düzeltmek. Konuyu takipten çıkıyorum. Lütfen tartışmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı