El Camino: A Breaking Bad Movie Nasıldı?

Antonio Montana

Kilopat
Yer
El Fureidis
Breaking Bad'in devam filmi tadında olan bir yapım. Benim görüşümce bir tık yetersiz kalınmış aksiyon yönünden, sizce nasıldı?
p17395460_v_v8_ac.jpg

Herhangi bir beklentiye girmeden izlenirse üzmez. Benim şahsen film hakkında iyi veya kötü beklentim yoktu, o yüzden bana kötü gelmedi. Breaking Bad'i hatırlamış oldum, biraz özlemişiz. 🙂

Breaking bad'in kendisi zaten her bölümde sürekli bir aksiyon olan bir dizi değildi ama bu film olduğu için insanların aksiyon sahnelerine beklentisinin daha fazla olduğunu düşünüyorum, böyle bir başyapıt diziyi böyle bir film ile tamamlamaları bence gayet iyiydi.

Walter öldükten sonra ailesinde durum nasıl oldu acaba?
Grey Matter şirketinin sahipleri Mississippi'nin en iyi iki kiralık katilinin kendilerini öldüreceği korkusuyla Walter'ın bıraktığı parayı düzenli olarak onlara göndermiştir, engelli oğlu hâlâ kahvaltı yapıyordur, küçük kızı ise bu sene ABQ Teknik Üniversitesi Kimya bölümüne %50 burslu girmiştir.

Grey Matter şirketinin sahipleri Mississippi'nin en iyi iki kiralık katilinin kendilerini öldüreceği korkusuyla Walter'ın bıraktığı parayı düzenli olarak onlara göndermiştir, engelli oğlu hâlâ kahvaltı yapıyordur, küçük kızı ise bu sene ABQ Teknik Üniversitesi Kimya bölümüne %50 burslu girmiştir.

Walter JRnin filmdeki tek rolü kahvaltı yapmak ve babasına zirlamakdı.

Geri
Yukarı