El Capitan Atheros 9287 ve ALC275 ses driver sorunu

aydinarikan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Merhabalar,

bilgisayarıma başarılı bir şekilde kurulumu gerçekleştirdim. Wifi kext bulup onu da yükledim fakat yazılım görünmesine rağmen wifi ağlarını bulmuyor. Wifi kartı: atheros AR9287 Yüklediğim kext : IO80211Family bu kext ile beraber birde contents adında bir klasör indi onu nereye kopyalayacağımı bilmiyorum. Ses driverını veya kext ise bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Device ve vendor ID 'yi nasıl girebilirim ? Bununla ilgili bir rehber var mı ? Yoksa da siz söyler misiniz ? İlginiz için teşekkürler.

Recep bey,

Teşekkürler. 'montezuma' isimli moderatör arkadaşı daha insancıl ya da yardım etmeye aç biri olmaya davet ediyorum. Nitekim moderatörlük dik dik konuşma yeri değildir. Biraz Recep beyi örnek almanızı tavsiye ederim. Siz bilgi paylaşırken karşınızdaki kişinin ne bildiği değil onun dilinde anlatabiliyomusunuz o önemlidir. Bu site, forum ya da her ne ile adlandırıyorsanız çok güzel fakat böylesine insanların moderatör olduğunu görünce insan bi dişlerini sıkmıyor değil... @Recep Baltaş

Recep bey, vendor ve device ID leri buldum fakat nereye yerleştireceğim konusunu bilmiyorum. Konu hakkında yardımcı olur musunuz ?

Vendor ID : 168c
Device ID : 002e

Recep bey,

Teşekkürler. 'montezuma' isimli moderatör arkadaşı daha insancıl ya da yardım etmeye aç biri olmaya davet ediyorum. Nitekim moderatörlük dik dik konuşma yeri değildir. Biraz Recep beyi örnek almanızı tavsiye ederim. Siz bilgi paylaşırken karşınızdaki kişinin ne bildiği değil onun dilinde anlatabiliyomusunuz o önemlidir. Bu site, forum ya da her ne ile adlandırıyorsanız çok güzel fakat böylesine insanların moderatör olduğunu görünce insan bi dişlerini sıkmıyor değil... @Recep Baltaş

Recep bey, vendor ve device ID leri buldum fakat nereye yerleştireceğim konusunu bilmiyorum. Konu hakkında yardımcı olur musunuz ?

Vendor ID : 168c
Device ID : 002e

Eleştiri yaptığım için mi yardımcı olunmuyor ?

@montezuma üstad bu forumda en fazla emeği geçen arkadaşımızdır. Fakat moderasyon konusunda tek kaldığını, ileri seviye bilgisi olan daha fazla moderatör arkadaşın alınması gerektiğini düşünüyorum. Bütün sorulara neredeyse o cevap veriyor ve yoruluyor sanırım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı