El Capitan Multibeast The Installer encountered an error that caused the software to fail

Radaloa

Hectopat
Makaleler
11
Yer
Karabük
Daha fazla  
Meslek
Tıp Mühendisi
Kurulumu tamamladım. Multibeast kuracaktım ki bu hatayı verdi; "The Installer encountered an error that caused the software to fail. Check the MultiBeast.log Install log for more details."

Log dosyası nereden bulunuyor?

Kurulum seçtiğin seçeneklerden bazılarını iptal edip tekrar dene. İlk olarak Ses kurulumunu iptal edip dene.
Log dosyası:
~/Library/Logs/MultiBeast.log

Kurulum seçtiğin seçeneklerden bazılarını iptal edip tekrar dene. İlk olarak Ses kurulumunu iptal edip dene.
Log dosyası:
Denedim olmadı. Multibeast error - Failed to Install Check Log...Please help! Bu sorun var bende de.

Log dosyası:
Kısaca şuanda var olan sorunlarımı da listelemek istiyorum;

- Multibeast içindeki herhangi bir yüklemeyi yapamıyorum.
- Kurulum sonrasında TouchPad normal çalışmıyor. Kext'leri yüklemeye çalışıyorum, hata veriyor. (Kısaca birşey yükleyemiyorum)
- Ethernet kablom takılı ancak sürücü herhalde yüklü değil diye bağlanamıyorum.
- USB içindeki Clover'ı HDD'ye attım ancak Options'a gelip Add Clover Boot seçeneğine basıp yeniden başlattığımda 5 tane Boot seçeneği geliyor. Hiçbiri çalışmıyor. :)

Multibeast.log dosyası;

P_20160213_173842.jpg

Son düzenleme:
Clover Bootloader kurulumunu buradan indereceğin güncel Clover sürümi ile sen yapabilirsin:
Clover EFI bootloader
Sistemine uygun Clover bootloader için gerekli ayarları aşağıdaki resimlerde ki düzenle:

UEFI için:

uefi-clover-png.83204

UEFI olmayan Sistemler için (GPT Olarak Formatlanmış HDD için):

non-uefi-png.83205

UEFI Olmayan Sistemler ( Windows Yanına Yapılan Kurulumda MBR Formatlı HDD için):
mbr_clover-png.95956

Clover Bootloader kurulumunu buradan indereceğin güncel Clover sürümi ile sen yapabilirsin:
Clover EFI bootloader
Sistemine uygun Clover bootloader için gerekli ayarları aşağıdaki resimlerde ki düzenle:

UEFI için:

uefi-clover-png.83204

UEFI olmayan Sistemler için (GPT Olarak Formatlanmış HDD için):

non-uefi-png.83205

UEFI Olmayan Sistemler ( Windows Yanına Yapılan Kurulumda MBR Formatlı HDD için):
mbr_clover-png.95956

Kurulumda dediğiniz seçenekleri seçince de bu hatayı alıyorum. Bu sistem hiçbir yüklemeyi nedense kabul etmiyor. :)
P_20160214_025241.jpg

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı