El Konsolu Önerisi

Hangi El Konsolunu Almalıyım ?

• Oy verenlerin toplamı
    20
Grafiklere takılmayan birisi isen bir de "olum 30 fps bu bok gibi" diyen bir sığırcık yavrusu değil isen direk git PSP3000 bul temiz bir şey, ucuzdur zaten. Bir de adaptoru var, bir tane veya 2 tane MicroSD kard takiliyor adaptore. Sonra indir internetten oyna oyna coş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Grafiklere takılmayan birisi isen bide "olum 30 fps bu bok gibi" diyen bi sığırcık yavrusu değil isen direk git psp3000 bul temiz bişe ucuzdur zaten baya bide adaptoru var bitane 2 tane microsd card takiliyo adaptore sonra indir intden oyna oyna coş (psp go alma pişman olabilirsin bende var biraz pisman oldum diyebilirim.
Hocam yorum için teşekkür ederim psp var bende çoğu oyununu oynadım büyük keyif ile ama oyunlar tükendi maalesef :(.

Eğer Switch'e çıkmış olan ve çıkacak olan oyunları beğeniyorsan direkt git onu al.
Zaten bildiğim kadarıyla hali hazırda geçmiş oyunların bir çoğu yine Switch'e gelecek ve baya genişleyecek kütüphanesi. Bir çok yenilik de gelecektir eminim.

Şimdi hatırladım, Skyrim gelecek bu yıl içerisinde sadece onu bile yüzlerce saat oynayabilirim :).

Arkadaşlar Switch almaya karar verdim. Amazon.de den almayı düşünüyorum. Yaklaşık 1200-1300 TL'ye denk geliyor. Daha önce alışveriş yapmış olan var mı acaba ? Bildiğim kadarıyla Amazon.de satıcısıysa gümrük vergisi ödenmiyormuş, farklı bir satıcı satıyorsa o zaman ödeniyormuş, doğru mu ?

Sadece Zelda yok farklı oyunlar da mevcut ve gelecek oyunlar da olacak. Kişiden kişiye göre değişir oyun zevki. Bir de çok taşınabilir bir cihaz sonuçta.

Bana kalsa Switch'e o kadar para verilmez. Hatta Switch'i geçtim, el konsolları bu kadar parayı hak etmiyor. Play Store ve App Store gibi mobil marketler bile Nintendo'nun sunduğundan çok çok daha fazla oyun sunabiliyor.

Sony psp modellerinden birini önerebilirim çünkü tüm oyunları oynayabiliyorsun ben bilgisayarcidan 10tl ye filan baya oyun yükletmistim gta vice city,pes 2013... gitti gidiyor vb. Sitelerden uygun fiyata bulabilirsin benimki kaç yıldır sorunsuz çalışıyor kesinlikle öneririm

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı